איך ומתי כדאי לבחור בשמלות כלה קצרות?

סגנונות ועיצובים שונים עברו על תחום העיצוב של שמלות הכלה, בין אם בחידושים שונים מעולמות האופנה המתחדשים כמו סגנון בוהו שיק, שמלות וינטאג' ועד לשמלות נפוחות ושמלות צנועות. סגנונות אלו מצליחים בצורה תמידית לחדש עצמם, להתאים עבור מגוון רחב של אירועים ובעיקר להעניק לכל כלה את התחושה המגיעה לה באירוע משמח שכזה. אך מעל לכל הסגנונות הללו(מלבד שמלות צנועות) מצליחות להשתלב להן שלמות כלה קצרות, אשר משתלבות גם באירועים קרירים, גם בצהריים מרעננים של ימי שישי ובמגוון סגנונות אחרים. אפשרות עיצוב שמלות כלה קצרות, מעניקות גם שילוב של שמלה קצרה כשמלה שנייה וגם כשמלה מרכזית. 

שמלות כלה קצרות לאקלים הישראלי

החיפוש אחר שמלות עלול להיות מייגע בוודאי אם לוקחים את מזג האוויר הישראלי בחשבון, שכן עונות המעבר עלולות לנוע בין גשמים לבין חום אימים. אבל כאשר מדובר בבחירה של שמלות כלה קצרות היא תוכל להשתלב נהדר בישראל, שכן חודשי החורף יחסית קצרים ולמרות עונות המעבר החום והלחות הרבה יותר שכיחים כאן. לכן שמלה קצרה תכיל בתוכה לא מעט יתרונות, כאשר הראשון שבהם הוא יכולת הנוחות לרקוד ולהנות מאירוע כל כך חשוב ומהנה מבלי לחשוב מסרבול של החצאית או קרעים שונים ובוודאי שלא לסבול מחום. במידה והחתונה מתקיימת בחודשי החורף היותר קשים, שמלה קצרה תוכל להשתלב בזמן הריקודים ולהעניק טוויסט במראה הכלה ולאפשר המשך חתונה יותר נוחה. 

מראה אלגנטי ומעבר

בחירה בשמלה קצרה תוביל בתוכה גם לא מעט תשומת לב, אך יחד עם זאת בעיצוב חכם תאפשר גם סגנון שמלה אלגנטי וייחודי. זאת למרות המיתוסים כי שמלות כלה צריכות לעמוד בסטנדרטים שונים, כיום עיצוב של שמלות כלה קצרות יוכל לשלב מראה אלגנטי יחד עם אורכים שונים של שמלה, צבעים ועיצובים כאלו ואחרים. בנוסף להחלטה אלגנטית כמו בחירת שמלות כלה קצרות, הרי שפריט לא פחות חשוב הנבחר לאירוע החתונה יהיו אלה הנעליים. אם כן מדוע להסתיר אותן אם ניתן לבחור בשמלת כלה, כזו שתעניק מראה אלגנטי, נוח וגם תעניק במה לנעליים הנבחרות.

נגישות

נשמח לשמוע ממך