איך ומתי לבחור בשמלות כלה נפוחות?

כמעט לכל כלה יש מנעד רחב של התלבטויות, בין אם מדובר בסוגים שונים של ספקים ובין אם מדובר בבחירת המוזיקה ועד בחירה של האולם, אביזרים לרחבה ועוד ועוד. אבל אחת ההתלבטויות העיקריות עבור מרבית הכלות, היא כמובן ההתלבטות בין סוג השמלה אשר תתאים לאירוע כל כך חגיגי ומיוחד. ובכן סוד קטן שככל הנראה ייחשף כאן לראשונה, הוא שכמעט כל אחת מהכלות מדמיינת עצמה בשמלת כלה נפוחה וחגיגית, כזו שתעניק ממד אגדי אל אירוע כל כך נוצץ. לכן בין ההתלבטות בין שמלות קלאסיות לבין שמלות כלה נפוחות, הנה מספר טיפים שיעזרו לך להחליט נכון. 

 היתרונות בבחירת שמלות כלה נפוחות

ישנם מספר יתרונות בבחירה של שמלות כלה נפוחות אשר מצליחות להעניק לא רק מעצת של טעם מלכותי או מתוך סיפור אגדות, גם להעניק לבעלת האירוע מארה אלגנטי ומרשים במיוחד. היתרון הראשון הוא היכולת הוורסטילית של שמלות אלו להעניק 2 סוגים של נראות, כאשר הדרך הראשונה היא בעזרת הוספה של הבד ואילו השנייה היא בהורדה שלו. כך ניתן יהיה לקבל לוג מטריף, שמצטרף אל היתרון הבא שהוא כמובן אפקט ה"ואוו". אפקט שכזה מגיע בעיקר עם שמלות כלה נפוחות, אשר מצליחות לשוות מראה ייחודי של הכלה בערב בו כולם מבקשים להתלבש יפה. ויתרון שלישי עליו אותו כל כלה מבקשת להשיג הוא מראה מרזה, כך שמלות נפוחות יוכלו להעניק מראה שונה לחלוטין מאשר שמלות צמודות ולא נוחות ולהבליט דווקא אזורים שתבקשי להראות. 

למי שמלות כלה נפוחות מתאימות? 

כמובן שלכל אחת מהכלות ישנו טעם ייחודי משלה, עם זאת שמלות כלה נפוחות יכולות להתאים גם בגזרה דקיקה במיוחד וגם במידות מעט יותר גדולות. כל זאת הודות ליכולת הטשטוש של שמלות נפוחות, אך לא רק. שכן פלג הגוף העליון מתהדר במחוך יחסית צמוד ומאפשר חופשיות, גם בזמן הריקודים, גם בזמן הכניסה ובכל שלב אחר בחתונה. לכן שמלות כלה נפוחות יוכלו לתת לכל כלה כניסה מרשימה ותלבושת ייחודית ואלגנטית כאחד, לערב בלתי נשכח. 

נגישות

נשמח לשמוע ממך