איך ניתן ללבוש שמלות כלה בוהו שיק בעונת החורף?

עונת החורף ידועה בתור עונה קרה, גשומה ולפעמים אפילו מושלגת. לעומת זאת, היא מביאה איתה יופי מהמם וחד פעמי לחתונות שמתקיימות בה, עם תאורה מושלמת ונופים שאין דומים להם בקיץ. אם גם אתן מארגנות חתונת חורף, כדאי שתדעו ששמלות כלה בוהו שיק יכולות להתאים בול לאירוע הזה, על אף מזג האוויר הקר. הנה כמה טיפים שכדאי לקחת בחשבון בעיצוב שמלות כלה בוהו שיק שיתאימו גם לחורף, אז קדימה – בואו נתחיל!

שמלות כלה בוהו שיק בחורף – זה לגמרי אפשרי

בנות רבות מסתכלות על שמלות כלה בוהו שיק בתור שמלות שרלוונטיות אך ורק לעונת הקיץ, והתפישה הזו היא לא רחוקה מהמציאות. מדובר על שמלות קלילות ואווריריות, עם עיצובים ששומרים על חופש תנועה, אווירה משוחררת ועוד.

לעומת זאת, לצד כל אלו ניתן להוסיף לשמלות כלה בוהו שיק כמה אלמנטים קטנים במיוחד, שיעשו את ההבדל ויאפשרו לכן להנות מהן גם בעונת החורף.

הוספת שרוולון לשמלות כלה בוהו שיק

לצד הנוצות, החוטים והתחרות, שמלות כלה בוהו שיק יכולות לקבל תוספת מגניבה בצורת שרוולון בוהו שיק תואם. השרוולון יהיה זה שיעניק לכן את החום בזמן שבחוץ קר, ויוסיף טוויסט מעניין ללוק של השמלה.

שמלות כלה בוהו שיק ארוכות לחורף

אולי חלק מכן רואות בדמיונן רק שמלות כלה בוהו שיק קצרות, או לפחות כאלו ארוכות עם שסעים ופתחים, אבל זה ממש לא חייב להיות ככה! מי מכן שמעוניינת בשמלות כלה בוהו שיק לחתונת החורף שלה, יכולה בהחלט לעשות אותה ארוכה ובלי שום פתחים או שסעים, ולשמור על הרגליים שלה מחוממות ומוסתרות היטב מפני הקור.

אל תשכחו – במסיבה עומד להיות חם!

טיפ אחרון וחשוב הוא ששמלות כלה בוהו שיק בחורף צריכות גם להתאים לחלק של המסיבה. על הרחבה אתן עומדות לרקוד, להשתולל וגם להזיע, עד כדי כך שהחורף שבחוץ בכלל לא יורגש. לכן, עם כל התוספות האלו, חשוב גם לזכור לרכוש שמלת בוהו שיק שתאפשר לכן לרקוד בנינוחות ולא להרגיש שחם לכן מדי. בהצלחה!

נגישות

נשמח לשמוע ממך