איך שמלות כלה קצרות משתלבות באירוע החתונה?

אירוע החתונה הוא אירוע מרגש שמביא איתו המון רגשות מגוונים. כלות רבות מרגישות ביום החתונה המון לחץ, סטרס ועצבים, דבר שבא לידי ביטוי בחום גוף גבוה, הזעות ולפעמים אפילו בכי. אם יש דרך שבאמצעותה ניתן להקטין את החום וההזעות, הרי היא בעזרת שמלות כלה קצרות שיכולות לתת לגוף אופציה להתאוורר, לנשום ולהירגע. אז איך שמלות כלה קצרות משתלבות באירוע החתונה מבלי לפגוע באופי של הערב המיוחד הזה?

שמלות כלה קצרות – כשמלות ראשונות או כשמלות שניות

אחד הדברים שהכי מאפיינים שמלות כלה קצרות הוא שהן יכולות להתאים גם בתור שמלות ללוק הראשון וגם בתור שמלות ללוק השני. כלות שבוחרות בשמלות כלה קצרות בתור לוק ראשון יכולות ליהנות משמלות אווריריות ונעימות לאורך כל הערב, ולהוסיף לזמן החופה עליונית, שרוולון ואפילו חצאית ארוכה יותר שיתאימו לאופי הטקס.

כלות שבוחרות בשמלות כלה קצרות בתור לוק שני יכולות להתפרע ולהשיג לעצמן מראה קיצי, משוחרר וקליל, ולרקוד בלי לחשוב על חום הגוף או על אותן הזעות שהזכרנו קודם.

אתן בוחרות עד כמה השמלות יהיו קצרות

הרבה כלות נרתעות כשמדברים איתן על שמלות כלה קצרות, משום שהן מיד חושבות על שמלות קצרצרות. לעומת זאת, בפועל אתן אלו שיכולות לקבוע את אורך השמלה, כך שאם השמלה קצרה לכן מדי – תוכלו תמיד לשחק איתה ולהאריך אותה במעט. בנוסף, אם תבחרו בסטודיו שמאפשר לכן לעשות שינויים בעיצוב השמלה, תוכלו בהחלט להוסיף לה שרוולים, להוסיף בד לחצאית על מנת להאריך אותה ולמצוא פתרונות נוספים שיגרמו לכן להרגיש הרבה יותר בנוח.

האם קיים היצע גדול של שמלות כלה קצרות?

במיוחד לקראת עונת הקיץ ההיצע של שמלות כלה קצרות הולך ועולה. כמובן שגודל ההיצע והמבחר תלוי גם בסטודיו לשמלות כלה שבו תבחרו, ואצלנו בסטודיו קלייר ההיצע הוא פשוט אדיר! אנחנו מזמינות גם אתכן לתאם איתנו פגישה לצורך מדידה ראשונית, לסייר בסטודיו בין הקולבים הגבוהים ועשרות השמלות והעיצובים שלנו, ולמצוא בדיוק את השמלה שעליה חלמתן לאורך כל השנים. מחכות לשמוע מכן!

נגישות

נשמח לשמוע ממך