אילו סוגים של שמלות כלה קלאסיות הכי כדאי להכיר?

קיבלת טבעת אירוסין? את עומדת לממש את האהבה הכי גדולה שלך מתחת לחופה באולם ממש בחודשים הקרובים? הכל כבר סגור – הצלמים, האולם, הדיג'יי, האטרקציה והאוכל, אבל את השמלה השארת לסוף? אל דאגה – אנחנו כאן בשבילך! בסטודיו קלייר שבכפר סבא תמצאי את כל שמלות הכלה שאת רק יכולה לדמיין לעצמך, והיום אנחנו רוצות להכיר לך כמה סוגים של שמלות כלה קלאסיות שיוכלו לעזור לך בבחירה הסופית. מוכנה? קדימה, בואי נתחיל!

שמלות כלה קלאסיות כמו בסרטים

יכול מאוד להיות שגם את כמו כלות רבות גדלת את סרטי דיסני, שבהן הנסיכה מתחתנת עם שמלות כלה קלאסיות מהממות שאף פעם לא נמאס מהמראה שלהן. אם את מתחברת למה שכתבנו לך כאן – כנראה שאת יודעת בדיוק מה את מחפשת!

שמלות כלה קלאסיות כמו בסרטים של דיסני הן שמלות שיש להן חלק עליון צמוד וחלק תחתון נפוח, מה שמייצר מראה נסיכותי וממלכתי ביום הכי גדול של חייך. אין ספק שמדובר על סוג שמלות אהוב במיוחד, כך שאם זה הסטייל שלך – לכי על זה בכל הכוח!

שמלות כלה קלאסיות עם שרוולים ארוכים

עוד בגזרה של שמלות כלה קלאסיות ניתן למצוא שמלות שיש להן שרוולים ארוכים. השרוולים הארוכים מתאימים גם לעונת החורף אך בהחלט גם לעונת הקיץ, משום שהם שומרים על מראה קלאסי ואלגנטי. השרוולים יכולים להיות עם מראה נפוח או עם מראה צמוד, אבל מה שבטוח הוא שהם מעניקים נפח מאוד מרשים לשמלה שלך.

שמלות כלה קלאסיות עם טוויסט

היום ניתן לקחת שמלות כלה קלאסיות ולהוסיף להן טוויסט מרענן. לצורך הדוגמה, תוכלי לקחת שמלה עם נפח, ולהוסיף לה נצנצים או פייאטים לצורך יצירת מראה בוהק ומלא ברק. עוד אופציה היא לקחת שמלה צמודה בכל הגוף, ולתת לה טוויסט של מחשוף עמוק בגב.

לסיכום, אצלנו בסטודיו קלייר תוכלי לקבל שמלות כלה קלאסיות מכל סוג שהוא, ולבצע בהן שינויים שיתאימו בדיוק למה שאת הכי אוהבת, בהתאם לאופי שלך, לאהבות האישיות שלך, ולסטייל שאליו את הכי מתחברת. מחכות לך בסטודיו!

נגישות

נשמח לשמוע ממך