איפה מוצאים שמלת כלה בעיר כפ"ס?

את סטודיו שמלות הכלה שלנו בחרנו למקם בכפר סבא – מספיק מרכזי כדי שיהיה לך קל להגיע, וגם מספיק מרוחק מההמולה ומצוקת החניה של תל אביב. כמו המיקום שלנו, כך גם אנחנו- לא מתאמצות. המטרה שלנו היא לייצר עבורך את השמלה המושלמת, בתפירה הכי מדויקת ומהבדים הכי איכותיים, בלי לקרוע לך את הכיס.

הישארי נאמנה לעצמך!

השמלות שלנו נתפרות באופן אישי למידותייך, וכך גם את צריכה לחשוב על כל התהליך הזה- הוא רק שלך, ואף כלה לא דומה לאחרת. אולי תתאהבי בשמלה הראשונה שתראי, ואולי ייקח לך זמן למצוא את השמלה שמתאימה לך, אבל הכי חשוב שתקשיבי לעצמך. זה חשוב לקבל עצות מחברות, אבל הכי חשוב שתעשי מה שמתאים לך, גם מבחינת העיצוב וגם מבחינת התקציב.

עשי שיעורי בית

את יכולה להכין בורד בפינטרסט, להזמין מגזין כלות מחו״ל, ורצוי שתרפרפי קצת גם בקטלוג שלנו. ראית משהו שאת אוהבת? בואי למצוא שמלת כלה אצלנו בסטודיו בכפר סבא. לבד, עם חברה או עם אחות, אנחנו ממליצות לא לבוא עם פמליה גדולה מדי כדי שלא תתבלבלי מכל הקולות והרעשים. קחי איתך מישהי שעל דעתה את באמת סומכת, מישהי שתעשה לך נעים בחוויה הזאת, ואל תשכחי שגם אנחנו כאן. לעזור, לייעץ, ובעיקר להקשיב לך.

כשזה זה – זה זה

ברגע שתמצאי את השמלה המושלמת שלך – את תדעי. את ממש לא חייבת לפרוץ בבכי כמו בסרטים, אבל את כן צריכה להרגיש שזו השמלה שלך. אל תכריחי את עצמך לאהוב שמלה. אם היא לא מושלמת – תעברי הלאה. ובעיקר תהיי פתוחה לנסות. אולי יש לך בראש סגנון שאת חושבת שיתאים לך, אבל ברגע שתתחילי למשש, לגעת ולמדוד, ייתכן שתגלי שדווקא סגנונות אחרים מושכים יותר את תשומת לבך.

Clair סטודיו לשמלות כלה בכפר סבא – מחירים

הכיני מראש תקציב שיוקדש לשמלת הכלה- כמה את מוכנה לשלם, והיכן עובר הגבול. אנחנו מאמינות ששמלת כלה לא צריכה לעלות יותר מ-4,900 ש״ח. לכן, זה המחיר המקסימלי שתשלמי אצלנו. פשוט כי אין שום סיבה לשלם יותר.

נגישות

נשמח לשמוע ממך