אלמנטים שאסור לוותר עליהם בעיצוב שמלות כלה בוהו שיק

שמלות כלה בוהו שיק כבשו כבר ממזמן את עולמן של הכלות הישראליות בפרט ושל כלות ברחבי העולם בכלל. סגנון הבוהו שיק בא היום לידי ביטוי בכל מיני מקומות, כמו עיצוב הבית למשל, ואין ספק שעם הזמן הוא לא פסח גם על עולם שמלות הכלה. אם יום החתונה שלך הולך ומתקרב, ואת מתחילה לדמיין את עצמך צועדת אל עבר החופה עם שמלות כלה בוהו שיק – כדאי שתכירי כמה מהאלמנטים שחייבים להופיע על גבי השמלה שלך.

שמלות כלה בוהו שיק משדרות חופש

העיקרון שעומד מאחורי שמלות כלה בוהו שיק הוא חופש, אנרגיה טובה, זרימה וקלילות. בהתאם לעיקרון הזה, אפשר להבין מהם האלמנטים שיתאימו לו בדיוק, ויהפכו את השמלה ליפהפיה ולכזו שמשדרת את הערכים המרכזיים בבוהו שיק.

תחרות הן אלמנט הכרחי בשמלות כלה בוהו שיק. התחרות יכולות להיות מעוצבות במגוון צורות, ולתת לשמלה לוק ייחודי שמזכיר מנדלות. היות והמנדלות מתכתבות באופן ישיר עם הרגשת החופש והאנרגיה הטובה, השמלה גם היא תשמור על הסטייל הזה.

מי ביקשה נוצות ולא קיבלה?

שמלות כלה בוהו שיק מתאפיינות גם באלמנטים כמו נוצות לבנות, ולפעמים אפילו נוצות צבעוניות. הנוצות הן סמל מובהק לחופש ושחרור, והן מביאות איתן עדינות ורכות שיכולות להתאים לכל שמלת בוהו שיק כזו או אחרת.

כלות קלאסיות ואלגנטיות יכולות לשלב בשמלה שלהן נוצות לבנות, ואילו כלות קצת יותר נועזות יכולות לשלב נוצות צבעוניות בשמלה שלהן, ולהביא איתן לוק בועט, נועז וסופר מגניב.

שמלות כלה בוהו שיק – מאיפה מתחילים לבחור?

על מנת שתוכלי לבחור מבין שמלות כלה בוהו שיק את זו שתתאים לך בצורה המדויקת ביותר, כדאי לא רק להכיר את האלמנטים העיצוביים המאפיינים את הסגנון הזה, אלא גם לבחור בסטודיו לשמלות כלה שיוכל לעזור לך בכל הליך הבחירה.

אצלנו בסטודיו קלייר תוכלי לקבל את ההכוונה הטובה ביותר בדרך לשמלות כלה בוהו שיק מהממות, שיהלמו את המראה שלך ויתאימו בדיוק למה שדמיינת לעצמך. צרי איתנו קשר ונשמח לתאם לך פגישת היכרות!

נגישות

נשמח לשמוע ממך