באילו בדים משתמשים לעיצוב שמלות כלה זולות?

עיצוב שמלות כלה זולות נתפס לא פעם כעיצוב נמוך יותר והרבה פחות איכותי, אולם בשנים האחרונות ניתן לראות שממש אין קשר בין שני הדברים. אם בעבר שמלות כלה זולות היו נתפרות מבדים הרבה פחות איכותיים ופשוטים יותר, הרי שהיום ניתן להגיע לשמלות כלה זולות גם באמצעות עיצוב באמצעות מיטב הבדים, ולא לרדת אפילו קצת באיכות או בנראות השמלה. אז באילו בדים משתמשים על מנת להגיע לעיצוב שמלות כלה זולות מיטבי? הנה כל הפרטים.

עיצוב שמלות כלה זולות – דומה לעיצוב שמלות כלה מפוארות

המחיר הזול אינו משקף תמיד את האיכות ואת הבדים הנבחרים לעיצוב. גם בעיצוב שמלות כלה זולות נעשה שימוש במיטב הבדים, כמו בדי סאטן, קרפ סאטן, שיפון, תחרה, אורגנזה, שאנטונג, משי, טפטה וטול, אז איפה בעצם סוד הקסם? ובכן, ניתן תמיד להשתמש בכמות קטנה יותר של בדים, לשלב בין כמה סוגים של בדים על מנת להוזיל עלויות, וכמובן לבחור בתפירה לא מקומית על ידי מתפרות מעולות מסביב לעולם.

איך ניתן להבטיח שמלות כלה זולות באיכות מעולה?

כמובן שבמגוון הסטודיואים הרחב מסתובבות גם שמלות כלה זולות שגם נראות זולות ואינן איכותיות, ולכן רגע לפני שאת בוחרת את הסטודיו שיעצב עבורך את השמלה תצטרכי לוודא כמה וכמה קריטריונים חשובים:

1. מקצועיות הסטודיו – חשוב מאוד לוודא את מקצועיות הסטודיו באמצעות מספר שנות הניסיון שלו, לפי מדידה ראשונית בסטודיו ולפי איך השמלות מרגישות ויושבות על הגוף. כמובן שמומלץ גם לשוחח טלפונית עם נציגות הסטודיו לפני הפגישה, על מנת לחוש את המקצועיות והייצוגיות של המקום לפני.

2. חוות דעת והמלצות – מדובר על חלק שאסור לדלג עליו בשום אופן. חפשי מקורות שיעידו על העבודה המשותפת עם הסטודיו על מנת לוודא ששמלות כלה זולות אצלו הן לא חתול בשק.

3. מחיר – עם כמה ששמלות כלה זולות יכולות להיות זולות, חשוב לוודא שהמחיר שלהן הוגן ביחס לתקציב שהגדרת לעצמך.

אנחנו בסטודיו קלייר מזמינות אותך להגיע אלינו על מנת ליהנות משמלות כלה במחיר של עד 4,900 ש"ח בלבד, אז צרי איתנו קשר עוד היום!

נגישות

נשמח לשמוע ממך