באילו בדים משתמשים לעיצוב שמלת כלה נפוחה?

שמלת כלה יכולה להגיע בכל מיני עיצובים, וכל כלה מתאימה לעצמה את הסגנון שהכי מתאים לה, הן מבחינת מידות והן מבחינת עיצוב שמשקף את האופי שלה. כמו כן, גם התאמה לעיצוב השיער ולאיפור יכולה להיות קריטריון שיקבע את עיצובה של שמלת כלה, וניתן להבחין שאחד מהסוגים הנפוצים ביותר של שמלות כלה הוא הסוג של שמלות כלה נפוחות. על מנת להגיע לנפח הראוי לשמלת כלה נפוחה, יש צורך לעשות שימוש במגוון בדים שמאפשרים לאפקט הזה להתרחש.

אז באילו בדים משתמשים לעיצוב שמלות כלה נפוחות?

בד השיפון – בד נפוץ מאוד בעיצוב שמלת כלה נפוחה

חלק מכן אולי מכירות את השיפון מסוגי הלחמים, אבל השיפון הוא גם סוג של בד נהדר שמשמש לעיצוב שמלת כלה נפוחה, ולא רק. מדובר כאן על בד קלאסי, נעים למגע, שקוף ודק, מה שמאפשר עבודה נוחה איתו.

בד סאטן – שמלת כלה נפוחה קלאסית ועדינה

בד סאטן בד רך, מבריק ונהדר לעיצוב שמלות כלה מכל סוג. כאשר מדברים על שמלת כלה נפוחה, בד סאטן הוא אחד הבדים האהובים ביותר לשימוש על ידי מעצבות שמלות כלה – הוא נוח לעבודה ומקנה מראה קלאסי ומבריק.

בד טול – הנפוץ ביותר, השימושי ביותר ובעל האפקט הבולט ביותר

בד טול הוא בד נפוץ מאוד בעולם שמלות הכלה בכלל, ובעולמה של שמלת כלה נפוחה בפרט. מדובר כאן על בד שהוא מעין רשת שאפשר "לשחק" איתה, ועל ידי תפירה נכונה לשמלה הרשת הזו יוצרת אפקט של נפיחות. מדובר כאן על בד קל, שמאפשר להנות מאפקט הנפיחות על אף קלילותו. הוא לא מכביד על הגוף ולא גורם לכלה לשאת עמה עוד כמה קילוגרמים של בד, מה שהופך אותו לסופר נוח ללבישה ביום הכי חשוב בחיים שלך.

ולא רק הבדים – גם שיבוצי אבנים ואפליקציות מוסיפים לנפח

הבדים עצמם נהדרים, אך למראה מושלם של שמלת כלה נפוחה מומלץ להוסיף אבני חן ואפליקציות עם תפירה ייחודית, כזו שתעניק לשמלת כלה נפוחה את הלוק השלם והיפהפה שלה. בהצלחה!

נגישות

נשמח לשמוע ממך