האם המחיר של שמלות כלה צנועות שונה ממחירן של שמלות כלה אחרות?

שמלות כלה הן עולם ומלואו, ורבות הכלות שמתלבטות בין המבחר, הדגמים, האופציות והסטודיואים. היות ומדובר על אחת מהבחירות הקריטיות ביותר לקראת החתונה, חשוב להעלות לשיח את כל סוגי השמלות הקיימות, להשוות בין הסטודיואים השונים וכמובן לדבר על המחירים המקובלים היום בשוק. רגע לפני שגם את יוצאת לחיפוש אחרי השמלה המושלמת ביותר עבורך, אנחנו רוצות לדבר על סוגיה מעניינת במיוחד – האם המחיר של שמלות כלה צנועות שונה ממחירן של שמלות כלה אחרות? אם שמלות כלה צנועות הן הסגנון שלך, טוב שהגעת אלינו כדי לחקור ביחד איתנו את הנושא, אז קדימה – בואי נתחיל.

שמלות כלה צנועות – תלוי בסגנון

באופן כללי ניתן להגיד שהמחיר של שמלות כלה צנועות לא אמור להיות שונה ממחירן של שמלות כלה אחרות, בין אם הן קצרות, בוהו שיק, שרוול ארוך ועוד. המחיר של שמלות כלה הוא פחות או יותר מחיר קבוע בכל סטודיו וסטודיו, כאשר חלק מהסטודיואים יציעו מחירים שנעים בין כ-4,500 ש"ח ל-7,500 ש"ח ואילו סטודיואים אחרים יציעו מחירים שנעין בין כ-8,000 ש"ח ל-15,000 ש"ח ויותר.

מעבר לזה, המחיר של שמלות כלה צנועות נקבע גם על פי העיצוב והסגנון שלהן. שמלת כלה אחת לא בהכרח תהיה מעוצבת כמו שמלת כלה אחרת, כאשר יכולה להיות שמלת כלה צנועה מסוג פשוט יותר ומבדים פשוטים יותר, לצד שמלת כלה צנועה מפוארת שעשויה ממיטב הבדים. לכן, חשוב לבחור מראש את הסגנון שאליו את מתחברת יותר, ולצפות למחיר שייקבע בהתאם.

איפה ניתן להשיג שמלות כלה צנועות במחיר הוגן?

לא מעט סטודיואים חורטים על דגלם לשמור על מחירים שפויים עבור שמלות כלה צנועות ובכלל, ואת הסטודיואים האלו בדיוק כדאי לך לחפש על מנת לשמור על מסגרת תקציבית שמקובלת עלייך. אצלנו בסטודיו קלייר שבכפר סבא תוכלי למצוא מגוון שמלות כלה צנועות במחיר של עד 4,900 ש"ח בלבד, אז אנחנו מזמינות אותך ליצור איתנו קשר ולהגיע אלינו בהקדם למדידות, התאמות, ייעוץ וכמובן בחירת השמלה שהכי מוצאת חן בעינייך!

נגישות

נשמח לשמוע ממך