האם כל שמלת כלה פשוטה חייבת להיראות פשוטה?

המילה "פשוט" הרבה פעמים מתחברת לעולמות זולים, צנועים ולא ממש בולטים. לעומת זאת, בכל הנוגע לעולם שמלות הכלה – שמלת כלה פשוטה מחזיקה במראה יפהפה על אף הפשטות שלה. כמובן שהעניין הזה תלוי בסטודיו שבו תבחרו, בעיצוב הספציפי שתשימו עליו עין וכו', אבל ככל שמקפידים על כל מה שמסביב – שמלת כלה פשוטה יכולה להיות בולטת, יפהפיה ובעלת מראה יוצא דופן על אף הפשטות שלה. אז איך כל זה קורה? הנה כל הפרטים שעומדים מאחורי הקלעים של עיצוב שמלת כלה פשוטה.

שמלת כלה פשוטה – פשוטה בסגנון, מיוחדת במראה

כשמדברים על שמלת כלה פשוטה לא מדברים על שמלה "זרוקה" שלא ניתנה כל תשומת לב לפרטים הקטנים בה. להיפך, דווקא כדי לייצר שמלת כלה פשוטה הרבה פעמים יש צורך בתשומת לב עודפת, על מנת שהשמלה תוכל להיות, על אף הפשטות שלה, שמלה יפהפיה ומיוחדת.

הסגנון של שמלת כלה פשוטה הוא סגנון ששואב השראה בדרך כלל ממקורות חלקים ועדינים, מבלי להתחכם עם עודף בדים, אפליקציות, תחרות או חוטים. לעומת זאת, על אף הסגנון הפשוט לכאורה, הנראות של שמלת כלה פשוטה יכולה להיות מהממת ובלתי נשכחת, על גבול הקלאסית.

שמלת כלה פשוטה מתאימה לכל סוגי הכלות

בין אם אתן כלות שאוהבות קלאסיקות ובין אם אתן כלות שאוהבות להתפרע – שמלת כלה פשוטה יכולה להתאים גם לכן. היופי בשמלת כלה פשוטה הוא עצם העובדה שהיא מתרכזת באלמנט אחד ומשתמשת בו באופן עקבי לאורך כל השמלה, דבר שגורם למראה אחיד, קלאסי ויפהפה. כמובן שניתן תמיד לשלב יחד עם שמלת כלה פשוטה גם שמלה שנייה שמשלבת קצת יותר אופי ונועזות, כמו שמלת נצנצים, שמלה קצרה, חצאית עם טופ וכו'.

סטודיו קלייר – לבחור שמלת כלה פשוטה שתחמיא לכן

אנחנו בסטודיו קלייר מחזיקות בקולקציה עשירה במיוחד של שמלות כלה, וביניהן גם אפשרויות שונות של שמלת כלה פשוטה. מזמינות אתכן ליצור איתנו קשר ולהתרשם מהקולקציה שלנו בעצמכן, בדרך לבחירת השמלה שהכי תחמיא לכן מבין כל המבחר. נתראה בקרוב!

נגישות

נשמח לשמוע ממך