האם שמלות כלה בוהו שיק מחייבות חתונה באולם שמעוצב בסגנון זהה?

יותר ויותר כלות בוחרות להתאים בין סגנון השמלה שלהן לבין הסגנון ועיצוב של האולם או גן האירועים שבו הן מתחתנות. ההתאמה הזו נובעת מתוך מחשבה הגיונית לחלוטין – שכל האלמנטים בחתונה יתאימו אחד לשני, החל מהעיצוב, דרך האטרקציה הנבחרת לחתונה ועד השמלה של הכלה או הפפיון של החתן. בהתאם, נשאלת השאלה האם שמלות כלה בוהו שיק, לדוגמה, מחייבות חתונה באולם שמעוצב בסגנון בוהו שיק, ועל השאלה הזו בדיוק באנו לענות לכן היום.

שמלות כלה בוהו שיק – לאווירה כפרית ומשוחררת

אז כן, משהו בשמלות כלה בוהו שיק משדר המון חופש, קלילות, שחרור וכפריות, ולכן הדבר המתבקש ביותר הוא להתאים אותן למקום שמקפיד בדיוק על אותם הערכים. לצורך הדוגמה, כלות רבות שמתחתנות במקומות כמו גני אירועים פתוחים, מטעים ופרדסים יעדיפו לבחור בשמלות כלה בוהו שיק על פני כל סגנון אחר של שמלה.

אין ספק שהחיבור הזה בין הלוק והסטייל של הכלה לבין האופי והעיצוב של המקום הוא חיבור שהופך את כל התמונה לשלמה, ובהתאם כל התמונות והזכרונות מהמקום יהיו שלמים ויפים.

שמלות כלה בוהו שיק במקומות אורבניים

לצד כל זה, חשוב להבין ששמלות כלה בוהו שיק לחלוטין יכולות להשתלב בקלות גם בכל מיני אולמות אירועים אורבניים. דווקא השבירה בין העיצובים הקלאסיים והמודרניים בין הקלילות והחופש שבסטייל של הכלה היא שבירה שיכולה להפוך את החתונה למאוד מיוחדת, והדיסוננס בין שני הדברים ייצרו אווירה מאוד מיוחדת במקום.

בכל מקרה, הדבר החשוב ביותר סביב בחירת שמלת כלה היא שאתן בתור כלות תרגישו בנוח, ולכן אתן ממש לא חייבות לחשוב על המקום שבו אתן מתחתנות בזמן בחירת השמלה – אלא פשוט ללכת עם הלב שלכן.

למצוא שמלות כלה בוהו שיק בקלות – איך לעשות את זה?

אצלנו בסטודיו קלייר קיים מבחר ענק של שמלות כלה בוהו שיק, שמלות מוקפדות, מעוצבות, מיוחדות והכי קלילות וכיפיות על הגוף. צרו איתנו קשר בהקדם ונשמח לפגוש אתכן אצלנו למדידה, ייעוץ ורכישה!

נגישות

נשמח לשמוע ממך