האם שמלות כלה נפוחות מתאימות גם לעונת הקיץ?

עונת הקיץ מביאה איתה טמפרטורות גבוהות, לחות וחום בלתי נסבל, ואין ספק שחתונה שמתרחשת במהלך העונה הזו היא חתונה שמצריכה היערכות מותאמת. אם אתן מתכננות את חתונת הקיץ שלכן ותוהות האם שמלות כלה נפוחות יכולות להתאים לה, טוב שהגעתן אלינו! היום נספר לכן על השילוב בין שמלות כלה נפוחות לבין חתונת הקיץ שלכן, ונגלה לכן שהוא שילוב הרבה יותר טוב ממה שאתן אולי חושבות כרגע.

שמלות כלה נפוחות – הכל תלוי בבדים

כלות רבות שחושבות על לבישת שמלות כלה נפוחות בחתונת הקיץ שלהן מיד נרתעות מהרעיון, משום שהן בטוחות שהן עומדות ללבוש על עצמן ערימות ענקיות של בדים שיגרמו להן להזיע ולהרגיש שחם להן באופן תמידי. אז איפה הסוד טמון? ובכן, שמלות כלה נפוחות אינן חייבות לכלול כמות כל כך גדולה של בד!

על מנת לייצר את אפקט הנפח ניתן להשתמש בבדים הרבה יותר קלים ומאווררים, ולשלב טכניקות שיאפשרו לקבל את המראה הנפוח גם בלי כמות גדולה של בדים.

שמלות כלה נפוחות בעונת הקיץ – דברים שחשוב לדעת

דבר נוסף שחשוב לזכור הוא ששמלות כלה נפוחות הן שמלות שניתן לשחק איתן ולהתאים אותן בצורה פשוטה ביותר. היום ניתן לעצב שמלות כלה נפוחות כך שברגע שבו מתחילה המסיבה ניתן להסיר את החצאית הנפוחה, ולהישאר עם חצאית הרבה יותר קצרה, קלילה ומאווררת. הסידור הזה מתאים לכלות שמעוניינות לשלב שני לוקים באירוע החתונה, אך לא רוצות להשקיע יותר מדי כסף ולבזבז זמן יקר על התארגנות בזמן האירוע.

איך להתאים שמלות כלה נפוחות באופן אישי?

כל כלה מביאה איתה רצונות אחרים ושאיפות אחרות, ולכן יש לתכנן שמלות כלה נפוחות בהתאם. אצלנו בסטודיו קלייר תוכלו למצוא מגוון רחב של שמלות כלה נפוחות שכל אחת מהן מביאה איתה סטייל שונה, נפח אחר ועיצוב מסוגים שונים לחלוטין, כך שבוודאות תוכלו למצוא את שמלת החלומות שלכן!

אתן מוזמנות לתאם איתנו פגישה עוד היום, להגיע אלינו למדידת השמלות ולצאת עם שמלה שגורמת לכן להרגיש פשוט כמו נסיכות.

נגישות

נשמח לשמוע ממך