האם שמלות כלה קצרות יכולות להשתלב גם בחתונות חורף?

חתונות חורף הן חתונות קסומות, קלאסיות ויפהפיות, אבל אין ספק שהן מביאות איתן היערכות מוקדמת שכדאי לחשוב בה על כל הפרטים – הגדולים והקטנים כאחד. אחד מהדברים שהכי חשוב לקחת אותם בחשבון במסגרת חתונות חורף הן שמלת הכלה. השמלה יכולה להשפיע על הלוק של הכלה, על הנוחות שלה וכמובן על האופן שבו היא תרגיש מסוגלות לרקוד בחופשיות על רחבת הריקודים, ולכן היום יצאנו לבדוק האם שמלות כלה קצרות יכולות להשתלב בקונספט של חתונות חורף ולשמור על כל אלו במקביל.

שמלות כלה קצרות – לדעת איך לשלב אותן כמו שצריך

חתונות שנערכות בחורף הן חתונות שבדרך כלל מאופיינות במזג אוויר סגרירי וגשום, עם טמפרטורות נמוכות ולא מעט רוחות. לכן, על פניו נדמה ששמלות כלה קצרות לא ממש מתאימות לאופי החתונה הזה, ובצדק – שמלות כלה עם שרוול ארוך הרבה יותר מתאימות לקונספט הזה. אז איך בכל אופן שמלות כלה קצרות יכולות להשתלב?

ובכן, ככל שהאירוע ילך וייכנס לרחבת הריקודים, כך הטמפרטורות יעלו וחום הגוף יעלה גם הוא בהתאם. בדיוק בשלב הזה, שבו רחבת הריקודים מלאה באנשים קופצים, שמחים, משתוללים ורוקדים, יגיע השלב להחליף את השמלה הנוכחית לשמלות כלה קצרות. באופן הזה גם אתן ככלות תוכלו ליהנות מנוחות מקסימלית במזג אוויר שמשתנה ברגע אחד מקר לחם.

איך לבחור שמלות כלה קצרות?

שמלות כלה קצרות יכולות להגיע בכל מיני עיצובים שונים, כאשר חלקן מגיעות בתור שמלות בפני עצמן, חלקן מיוצרות דרך הסרה של חלקים שמתנתקים מהשמלה הארוכה ויוצרים מראה חדש לחלוטין מתוכה, חלקן מגיעות בשני חלקים נפרדים של טופ וחצאית ועוד.

כדי לבחור שמלות כלה קצרות חשוב להגיע לסטודיו ולמדוד כמה סוגים שונים של שמלות, ואפילו לרקוד איתן קצת בסטודיו כדי להרגיש איך הן מתיישבות על הגוף.

שמלות כלה קצרות בסטודיו קלייר

אצלנו בסטודיו קלייר תוכלו להרגיש הכי בנוח למדוד, להחליף, לרקוד ולהתאים לעצמכן את השמלה שהכי תחמיא לכן ביום הגדול ביותר בחייכן! צרו איתנו קשר ונשמח לפגוש אתכן בהקדם.

נגישות

נשמח לשמוע ממך