הבדלי המחירים בין שמלות כלה להשכרה לבין שמלות כלה למכירה

אחד מהדברים הראשונים שאתן עומדות לבדוק בדרך לתכנון החתונה שלכן הוא עניין המחירים והתקציבים. כדי לא לארגן חתונה ולהפסיד את כל החסכונות שלכן, תצטרכו לשרטט בצורה כמה שיותר מדויקת את מפת ההוצאות שלכן, הכוללת את כל הספקים הרלוונטים, האולם, וכמובן גם השמלה. כלות רבות מתלבטות בין שמלות כלה להשכרה לבין שמלות כלה למכירה, ואנחנו כאן כדי לעשות לכן סדר בכל הנוגע להבדלי המחירים ביניהן. זה הזמן לפתוח את טבלאות התקציב ולהתחיל להזין נתונים – בואו נצא לדרך.

שמלות כלה להשכרה – האם הן זולות יותר מאשר שמלות כלה למכירה?

אז בשלב הראשון כדאי שננפץ מיתוס שמסתובב בין כלות רבות. על פי המיתוס הזה, הרבה פעמים עדיף להשכיר שמלות כלה להשכרה משום שהמחיר שלהן זול יותר מאשר המחיר של שמלות כלה למכירה. המיתוס הזה הוא שגוי לחלוטין, והרבה פעמים הוא מציג בדיוק את התמונה ההפוכה.

ממש כמו ששמלות כלה למכירה יכולות להגיע לסכומי עתק של 15,000 ש"ח ויותר, כך גם קיימים לא מעט סטודיואים שדורשים סכומים דומים עבור שמלות כלה להשכרה. אחרי שהבהרנו את הנקודה הזו – אפשר להמשיך הלאה.

מחירים של שמלות כלה להשכרה ושל שמלות כלה למכירה

אם נדבר מעט על המחירים שקיימים היום בשוק, נוכל למצוא שגם שמלות כלה להשכרה וגם שמלות כלה למכירה יכולות להביא איתן טווחי מחירים שמתחילים בין 4,000 ש"ח ומגיעים ל-6,000 ש"ח, וגם טווחי מחירים שנעים בין 15,000 ש"ח ועד 25,000 ש"ח ואפילו יותר. אז איך אפשר לדעת במה לבחור?

התמהיל הטוב ביותר לבחירה שלכן יהיה בין מחיר אטרקטיבי לבין איכות מדהימה, וכמובן ההשלכות של כל אחת מהשמלות. שמלות כלה למכירה הן שמלות שאותן ניתן למכור אחר כך, למחזר או אפילו לתרום לכלות מעוטות יכולת, לעומת שמלות כלה להשכרה שאותן תצטרכו להחזיר מבריקות ומצוחצחות אל הסטודיו – אחרת תיקנסו.

קלייר סטודיו לשמלות כלה למכירה

אצלנו בסטודיו קלייר תוכלו להנות משמלות מדהימות למכירה, שמהן תוכלו להנות בדיוק כפי שאתן רוצות בחתונה שלכן – בצורה משוחררת, קלילה וזורמת, מבלי לחשוש מהכתמות. נשמח לראות אתכן אצלנו!

נגישות

נשמח לשמוע ממך