הסטייל החדש ששמלות כלה שרוול ארוך מביאות איתן

שרוול ארוך הוא משהו שנתפס בתור אופציה רלוונטית אך ורק בעונת החורף, אולם בתקופה האחרונה הוא הולך והופך להרבה יותר נפוץ גם בעונת הקיץ. אז לא, לא מדובר גם על שרוול ארוך שמחובר לסוודר או לג'קט, אלא על שרוול ארוך שמתחבר לשמלת כלה והופך אותה להרבה יותר סטייל ממה שהיא. שמלות כלה שרוול ארוך יכולות בקלות להקפיץ את המראה שלכן בתור כלות ביום הכי מרגש בחייהן, אז בואו נבין יחד מה כל כך מחדש ומרענן בהן.

שמלות כלה שרוול ארוך – אלגנטיות שאין לה סוף

יש משהו בשרוולים קצרים בשמלת כלה שהופכים אותה לקצת יותר "זולה" מבחינת המראה שלה. השרוולים הקצרים חושפים יותר את הגוף ונותנים לשמלה הרבה פחות נוכחות, והדבר ניכר בצורה משמעותית על גופה של הכלה.

לעומת זאת, שמלות כלה שרוול ארוך נותנות מקום של כבוד ללוק של הכלה, והשמלה יכולה לקבל את הנפח המתאים לה עם סטייל משגע.

לשמור על הצניעות עם שמלות כלה שרוול ארוך

שמלות כלה קצרות הן שמלות חושפניות יותר, והרבה מאוד כלות מנסות לשמור דווקא על גזרה ולוק צנועים יותר ביום החתונה שלהן. עם שמלות כלה שרוול ארוך ניתן לשמור על הצניעות הזו בקלות, ולהשיג מראה מהפנט, יפהפה ואלגנטי.

אל תדאגו מהחום

שמלות כלה שרוול ארוך אולי נשמעות קצת מאיימות על הנייר, אבל בפועל מדובר כאן על שרוולים דקים מאוד שאינם מחממים את הגוף. עם העיצוב הנכון ניתן לקבל שמלת כלה שהשרוול הארוך שלה הוא אוורירי ודק, או שרוול מבד נופל שמשאיר פתח לאוורור של היד.

איך לבחור שמלות כלה שרוול ארוך?

סטודיואים רבים לשמלות כלה מציעים עיצובים מגוונים של שמלות כלה שרוול ארוך, אבל איך אפשר לבחור מבין כל ההיצע? פשוט מאוד – להגיע למדוד בסטודיו, לראות את השמלה על הגוף ולהבין האם היא מתאימה לכן.

אתן מוזמנות לתאם את ההגעה שלכן אלינו לסטודיו קלייר עוד היום, ואנחנו נשמח להציע לכן שמלות כלה שרוול ארוך יפהפיות, מעוצבות ובמחיר שפוי של עד 4,900 ש"ח בלבד.

נגישות

נשמח לשמוע ממך