הצהרת נגישות

הנגשת אתר האינטרנט

קלייר שמלות כלה רואה בלקוחות בעלי מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטיבית, לקוחות שווי זכויות. כולן וכולם זכאים ליהנות מגישה מלאה לשירותים, לנכסים הדיגיטליים והפיזיים שלנו. לצורך כך אנחנו ממשיכים לפעול ולקדם במלוא המרץ את נושא הנגישות ומשתדלים להשתפר כל הזמן.

אתר www.clair-bridal.com  מונגש ע״פ הנחיות הנגישות בתקן הישראלי לרמה AA של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

ברצוננו לאפשר לכל לקוח, עם או בלי מוגבלות, שירות שוויוני ונגיש. עם זאת, למרות מאמצינו הרבים להנגיש את כל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו בו חלקים ספציפיים שאינם נגישים כנדרש. במידה ואותרו חלקים כאלה, ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות שלנו שפרטיו מופיעים מטה.

אנחנו ממשיכים באופן תמידי בעבודה על שיפור נגישות האתר, מתוך רצון ומחויבות לאפשר לכל האוכלוסייה, כולל בעלי מוגבלויות, שימוש יעיל וחלק באתר האינטרנט שלנו.

לפניות בנושא נגישות החנויות והאתר ניתן לפנות לרכז הנגישות.

פרטי רכז הנגישות:

אדי מנור

[email protected]

053-840-1235

 

הנגשת הסניף

כפר סבא

אולם התצוגה שלנו נמצא בקומה השניה במבנה מסחרי / תעשייתי ישן ברחוב החרושת 6 בכפר סבא. הגישה הינה באמצעות מעלית של הבניין ו/או באמצעות המדרגות.

לפתח המעלית של הבניין ניתן להכניס כסא גלגלים סטנדרטי. מהמעלית ועד לכניסה לחנות, לרבות בתוך החנות, אין מגבלות פיזיות המונעות מכסא גלגלים מלנוע בחופשיות. ישנם שולחנות נגישים וכורסאות בהם ניתן לקבל את כל המידע באופן נוח ונגיש.

עבור לקוחותינו כבדי השמיעה, ניתן לקבל כל מידע באופן כתוב ו/או מודפס.

בכניסה לבניין, בין החניה של הבניין לכניסה למעלית ישנן 2 מדרגות לא נגישות (ללא רמפה). לצערנו, אין חניית לקוחות ייעודית בבניין. הצוות שלנו ורכז הנגישות שלנו זמינים עבור כל לקוח/ה. במידה ויש צורך בתמיכה נוספת, לרבות עזרה פיזית, למשל עם כסא גלגלים, בכניסה לבניין ו/או עזרה בשמירת חניה לרכב נכה, אנא צרו עימנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם ונעשה את המיטב שלנו כדי לעזור, ככל שיתאפשר לנו מבחינה טכנית.

מבשרת ציון

החנות שלנו נמצאת בקומת הקרקע במבנה משולב (מגורים/מסחרי) ברחוב החושן 8, מבשרת ציון. הגישה הינה מהרחוב, ללא כל מדרגות. 

דלת הכניסה יכולה להיפתח משני צידיה, ולאפשר כניסה נוחה לכסא גלגלים. ההתניידות בתוך החנות נוחה עבור כסא גלגלים. ישנם שולחנות וספות נגישות בהם ניתן לקבל את השירות והמידע באופן נוח ונגיש. 

עבור לקוחותינו כבדי השמיעה, ניתן לקבל כל מידע באופן כתוב ו/או מודפס.

לצערנו, אין חניית לקוחות ייעודית בבניין. הצוות שלנו ורכז הנגישות שלנו זמינים עבור כל לקוח/ה. במידה ויש צורך בתמיכה נוספת, לרבות עזרה פיזית, למשל עם כסא גלגלים, בכניסה לבניין ו/או עזרה בשמירת חניה לרכב נכה, אנא צרו עימנו קשר, נשמח לעמוד לשירותכם ונעשה את המיטב שלנו כדי לעזור, ככל שיתאפשר לנו מבחינה טכנית.

פרטי רכז הנגישות בחנות במבשרת ציון:

אביטל תורג'מן

[email protected]

050-277-1127

נגישות

נשמח לשמוע ממך