הצהרת נגישות

הנגשת אתר האינטרנט

קלייר שמלות כלה רואה בלקוחות בעלי מוגבלות פיזית, חושית וקוגניטיבית, לקוחות שווי זכויות. כולן וכולם זכאים ליהנות מגישה מלאה לשירותים, לנכסים ולמידע שלנו, ולשם כך אנחנו ממשיכים לפעול ולקדם במלוא המרץ את נושא הנגישות.

אתר www.clair-bridal.com  מונגש ע״פ הנחיות הנגישות בתקן הישראלי לרמה AA של הארגון הבינלאומי העוסק בתקינה ברשת: Web Content Accessibility Guidelines (WCAG) 2.0.

ברצוננו לאפשר לכל לקוח, עם או בלי מוגבלות, שירות שוויוני ונגיש. עם זאת, למרות מאמצינו הרבים להנגיש את כל הדפים באתר, ייתכן ויתגלו בו חלקים ספציפיים שאינם נגישים. במידה ואותרו חלקים כאלה, ניתן ליצור קשר עם רכז הנגישות שלנו (הפרטים שלו מופיעים כאן למטה).

אנחנו ממשיכים באופן תמידי בעבודה על שיפור נגישות האתר, מתוך רצון ומחויבות לאפשר לכל האוכלוסייה, כולל בעלי מוגבלויות, שימוש יעיל וחלק באתר האינטרנט שלנו.

לפניות בנושא נגישות החנויות והאתר ניתן לפנות לרכז הנגישות.

פרטי רכז הנגישות: 

אדי מנור

Clair.bridal@gmail.com

053-840-1235

 

הנגשת הסניף

אולם התצוגה שלנו נמצא בקומה השניה ברחוב החרושת 6 בכפר סבא. הגישה הינה במעלית של הבניין ו/או באמצעות המדרגות. למעלית של הבניין ניתן להכניס כסא גלגלים סטנדרטי. מהמעלית ועד לכניסה לחנות, לרבות בתוך החנות, אין מגבלות פיזיות המונעות מכסא גלגלים מלנוע בחופשיות. בכניסה לבניין, בין החניה של הבניין לכניסה למעלית ישנן 2 מדרגות לא נגישות (ללא רמפה). 

נגישות

נשמח לשמוע ממך