טיפים למציאת שמלות כלה צנועות

אז החלטתם להתחתן בשעה טובה! יש לכם את המקום, את האירוע מתוכנן, את מסיבת הכלולות שלכם, אבל את עדיין צריכה דבר אחד חשוב מאוד – שמלת הכלה.

לשמלת הכלה תפקיד משמעותי בחתונה, לבנה או לא לבנה. לכל כלה מגיע להיראות ולהרגיש הכי טוב ביום הגדול שלה כי בואו נודה בזה, היא תהיה מרכז תשומת הלב. מגיע לה להרגיש בנוח ובטוח, מה שמביא אותנו למציאת שמלת הכלה המושלמת – או, במקרה זה, שמלת הכלה הצנועה והמושלמת.

בית האופנה קלייר המתמחה בשמלות כלה יאפשר לכל כלה למצוא את שמלת הכלה עליה חלמה. כדי לבחור את שמלת הכלה הצנועה שלכן, לפניכם מספר טיפים חשובים כי בואו נודה, צנוע זה לא משהו בלתי אפשרי. את עדיין יכולה להראות שיקית ומדהימה.

טיפים לשמלת כלה צנועה מושלמת:

1. שרוולים:

אם את מחפשת שמלת כלה צנועה, תזדקקי לשרוולים. להלן כמה סוגים שונים של שרוולים שאת יכולה ללכת עליהם. כמו למשל: שרוולי כובע (עושים עבודה טובה בכיסוי הכתפיים), שרוולים קצרים (כל מה שהוא מעל המרפק נחשב לשרוול קצר), שרוולי אורך מרפק (יכסו את המרפק וייראו סופר שיקיים), שרוולים ארוכים (סוג השרוול הפופולרי ביותר כשמדובר בשמלות כלה צנועות).

2. מרקמים:

שמלות כלה מגיעות במגוון מרקמים. אם את רוצה שמלה קלה או כבדה – זה תלוי בך. שמלות כלה צנועות יכולות להגיע במגוון בדים.

תחרה – זהו המרקם הנפוץ ביותר של שמלות כלה והיא משמשת לרוב לשרוולים עדינים, אם לא על השמלה עצמה. זה מאפשר כיסוי מושלם, תוך שמירה על המראה השיקי הבציר הזה.

שיפון – שיפון משוחרר וקל משקל. מרקם זה זורם ויהיה לך בהחלט תחושה של נסיכה צנועה ויפה.

טול – הבד קופצני ונפוח וזו תוספת  מושלמת לכלה שתמיד חלמה על שמלת כלה מהאגדות.

3. אורך:

שמלה ארוכה היא מדהימה וצנועה. שמלת כלה באורך מידי, מושלמת לכלה שמחפשת משהו שאינו מסורתי. הוא מכסה את הברכיים וזה גורם לך להראות מתוחכמת ויפה.

4. נוחות:

הכי חשוב, זכרי תמיד ששמלת כלה צנועה היא משהו שאת מרגישה בנוח בה. צנועה אף פעם לא מקוממת – למעשה, אנו חושבים שמילה טובה בהרבה לתאר סגנון זה היא 'מתוחכמת'.

נגישות

נשמח לשמוע ממך