שמלות כלה בוהו שיק הן כבר מזמן לא טרנד חולף

לא מעט טרנדים ועיצובים שונים נכנסים ויוצאים מחיינו, החל מנעלי אול-סטראס שהפכו לפופולריות במיוחד בשנות התשעים ואף עשו קאמבק לפני שני עשורים ועד אל סגנונות ג'ינסים שונים אשר מגיעים לביקור לעיתים לעונה אחת בלבד. לצד טרנדים אלו גם שמלות הכלה מידי פעם מתחדשות בסוגי עיצוב חדשים כאשר עיצוב שמלות כלה בוהו שיק נחשב לבין הטרנדים החמים והחדשים של העשור האחרון, כשהייחודיות בו איננה נעלמת גם תחת עיצובים משתנים ושילובים מעניינים. עם זאת שמלות כלה בוהו שיק שמצליחות להתחדש משנות השישים של המאה העשרים, מצליחות להשתלב בצורה פופולרית במיוחד במגוון עיצובים, החל משילוב פריטי תחרה ועד אל מראה נשפך ואוורירי. 

הייחודיות של שמלות כלה בוהו שיק 

השילוב ההולך וגדל של שמלות כלה בוהו שיק איננו מצוי רק בסוג הבד הנעים או למראה הטבעי והחלק שהן נושאות עימן, אלא גם למגמה הולכת ומתעצמת של חתונות טבע הנעות בין לוקיישנים מטריפים על החוף, בטבע או באזורים המשווים סגנון טבעי וירוק. אך הייחודיות של סגנון זה מלא במספר נדבכים סגנוניים חד פעמיים, הראשון שבניהם הוא המורכבות מבדים קלילים ורכים, שמעניקים לכל האירוע תחושת קלילות נעימה להבדיל מעיצובי המתבססים על סגנון בד מחניק. שנית עיצוב זה יכול לנוע במנעד רחב של סגנונות עיצוב אישיים כאלו הנעים בין רקמות שונות, חרוזים, שזירות ועוד מגוון של אקססוריז שיוכלו לקבל מקום של כבוד בשמלות כלה בוהו שיק. 

סגנון של אורח חיים

סגנון הבוהו שיק מלווה בתוכו לא רק עיצוב קליל, מרשים ונעים אלא נושא בתוכו גם אמירה לסגנון חיים ואפילו לאורח חיים ברור. על כן בחירה של שמלות אלו תוכל להתהדר בפריטים שונים, גם להשתלב בסגנון חתונה טבעי (או שלא), להעניק תחושת חופשיות גם בזמן הריקודים ובין כל אלו גם להעניק ביטוי אישי לסגנון האישי של בעלת השמחה. כל אלו יתאפשרו דרך העיצוב הבוהו שיק העכשווי, שדרך עיצובים שונים מתאים גם למגוון גזרות ומצליח להפוך את כלת הערב לבעלת השמלה ייחודית ביותר ברחבה. אז בין אם מדובר בשמלת כלה שתשלב עלים או פרחים, ועד אל שמלת כלה מסוגננת וייחודית, שמלות כלה בוהו שיק יהיו בחירה מצוינת.  

נגישות

נשמח לשמוע ממך