למה כדאי לבחור שמלת כלה שהיא צנועה

עולם החתונות של שנת 2020 הוא לא כמו עולם החתונות של שנים אחרות. משבר הקורונה הביא את כולנו למצב שבו אין לנו ברירה אלא לשנות את אורח החיים שלנו כפי שהכרנו אותו לפני כן, וגם עולם החתונות הושפע מהעניין הזה. בהתאם, גם בחירות של ספקים או שמלת כלה משתנות לפי מאפייני המציאות החדשה, ובמאמר הקרוב נבין למה כדאי לבחור שמלת כלה שהיא צנועה.

מה הקשר בין שמלת כלה שהיא צנועה לבין משבר הקורונה?

משבר הקורונה לא מותיר לאלפי כלות ברירה אלא להתחתן בפורמט שונה שכולל בתוכו חתונות מצומצמות של עד 10, 20 או 50 איש בלבד. מעבר לצמצום האנשים, יש צורך גם לחשוב על קונספט אחר מבחינת המקום שבו נחגגת החתונה, הכיבוד, צמצום הספקים ומחשבה מחודשת על כל נושא ההוצאות הכלכליות הנלוות לארגון האירוע. כאן בדיוק נכנס הקשר בין שמלת כלה שהיא צנועה לבין משבר הקורונה.

שמלת כלה שהיא צנועה – לא צריך להכניס את היד עמוק מדי אל הכיס

שמלת כלה שהיא צנועה שומרת על מסגרת מחיר הגיונית שלא חורגת מהפרופורציות שהולמות את תקופת הקורונה. מעבר לזה, מדובר כאן על שמלה שבאה במטרה מאוד ברורה – להפוך אתכן לכמה שיותר יפות ונינוחה בכמה שפחות השקעה כספית.

הרבה כלות גם בוחרות לחגוג את טקס החופה בחתונה קטנה ובהמשך, כאשר אפשר יהיה לערוך אירועים גדולים יותר, לחגוג באירוע גדול יותר עם כל החברים. שמלת כלה שהיא צנועה היא רעיון נהדר כדי לסגור את הפינה של טקס החופה במראה רשמי וקלאסי, ולהשאיר שמלת כלה שהיא יותר מעוצבת ומושקעת למסיבה הגדולה שבה יהיו נוכחים לא רק בני המשפחה אלא גם החברים.

איפה אפשר לקנות שמלת כלה?

שמלת כלה בכל סגנון ובפרט שמלת כלה צנועה אפשר למצוא בסטודיו קלייר. הסטודיו שממוקם בכפר סבא מציע מגוון ענק של שמלות כלה בסגנונות שונים, כולל שמלת כלה צנועה, שמלת כלה בוהו שיק, שמלת כלה קלאסית ועוד. כל סוגי השמלות נמכרים במחירים של עד 4,900 ש"ח תוך מתן שירות אישי מושלם.

נגישות

נשמח לשמוע ממך