למה לפעמים כדאי לבחור דווקא בשמלות כלה קלאסיות?

כל צבע ומגוון מגיע עם מנעד שלם של צבעים, עיצובים והתאמות שונות של סטיילינג, בין אם מדובר בעיצוב של הבית או של חדר הילדים. אך כאשר מדובר בבחירה של שמלות כלה, ככל הנראה שלכל אחת מאיתנו עלתה התמונה עם שמלת כלה קלאסית בדיוק כמו בסרטים. שמלות אלו כמו עיצובים עכשוויים ואף ישנים יותר, מביאות עימן סטייל עוצמתי משלהן, בין אם מדובר בשמלות סטייל סרטי דיסני עם גזרה צמודה וחלק עליון נפוח ובין אם מדובר בשמלות כלה קלאסיות הכוללות גם שרוולים ארוכים. כך או כך בחירה של שמלות כלה קלאסיות, תוכל להיות תשובה הולמת ליום החתונה. 

מראה מלכותי עם טוויסט

שמלות כלה קלאסיות הגיעו אל עולם האופנה, מתוך רצון להעניק לכלה ביום החתונה תחושה מיוחדת מלכותית ומעצימה כזו המעניקה לא רק תחושה מיוחדת ומרשימה אלא גם שומרת על צניעות באזורים הרלוונטיים. אך עיצובים הקלאסיים שמעניקים תחושה ייחודית ביום כל כך משמח, יכולות להגיע עם מגוון של טוויסט שגם יבליטו את הייחודיות של השמלה וגם את העיצוב התקופתי. עיצובים אלו נעים בין השופה של מחשוף עמוק בגב, הוספה של פיאטים ויצירה של מראה בוהק ומרענן ועוד מגוון שינויים שניתן להתאים אל שמלות אלו. אם נבקש להישאר בעיצוב יחסית שמרני אך בעל מראה עכשווי וצעיר, שמלת כלה קלאסית תוכל להיות השלד העיקרי לתוספות או להתהדר בשינויים מינוריים וייחודים. 

מדוע דווקא שמלות כלה קלאסיות? 

בין שמלות מעוצבות אחרות לבין שמלות כלה קלאסיות ישנם כמה הבדלים עיקריים, הראשון מבניהם הוא כמובן יכולת תפעול קלה אל מול שאר העיצובים החדשים. חתונה כמו פרויקטים ואירועים משמחים אחרים, דורשת לא מעט דברים לסדר ולארגן, לכן בחירה של שמלה קלאסית תאפשר מינימום סיבוכים עם קו עיצובי ברור ומחירים שבמרבית המקרים יספקו כל כלה. הבדל נוסף המתקיים בין שמלות מעוצבות לקלאסיות, הוא הנוחות שכן חלק לא קטן מהשמלות המעוצבות יכולות להיראות בעיקר יפות אך לא תמיד נוחות. מאידך שמלת כלה קלאסית, תאפשר לא רק שמלה חגיגית וקלאסית אלא גם תחושת נוחות מעולה.

נגישות

נשמח לשמוע ממך