מדוע שמלות כלה הן יקרות כל כך?

אם גם אתן קיבלתן טבעת אירוסין לאחרונה, אתן בוודאי יודעות שאחרי שההתרגשות חולפת, את מקומה תופסים התכנונים, ההתארגנויות, וכן – גם המחירים הגבוהים. תכנון חתונה היום יכול להגיע לעשרות אם לא מאות אלפי שקלים, והסיבה לכך טמונה בכך שכל ספק מביא איתו מחירים שגורמים ללסתות להישמט ממקומן. גם העולם של שמלות כלה מביא איתו לא פעם מחירים כאלו, והפעם יצאנו לבדוק מדוע שמלות כלה הן יקרות כל כך. רוצות קצת חדשות טובות לקראת הקריאה? ובכן, יש לנו בהחלט חדשות כאלו עבורכן – לא כל השמלות יקרות כל כך! קדימה, בואו נצא לדרך.

שמלות כלה יקרות – למה זה קורה?

לא מעט מעצבים ומעצבות של שמלות כלה מתמחרים את השמלות שלהם בסכומים של 4 ספרות אם לא 5. המון שמלות כלה מתחילות היום את מחירן מאיזור ה-5,000 ש"ח עבור שמלה אחת, והן יכולות גם להגיע למחירים של 10,000 ש"ח, 20,000 ש"ח ותתפלאו אבל לפעמים אפילו יותר מזה.

הסיבה לכך טמונה בבדים יוקרתיים, בהשקעה של המעצבים בזמן עיצוב השמלה, הוספת האפליקציות והתוספות השונות על גבי השמלה וכן – גם השם היוקרתי של הסטודיו לא בדיוק מוזיל מהמחיר.

האם אפשר גם אחרת?

הגענו לחדשות הטובות, והן ששמלות כלה ממש לא חייבות להיות יקרות כל כך. אם נסתכל על מחירים קצת יותר הוגנים ופרופורציונאליים, נגלה שלא מעט שמלות כלה נמכרות במחירים של בין 3,000 ש"ח ל-4,000 ש"ח בלבד, שמגלמים בתוכם שמלות איכותיות, יפהפיות ומעוצבות להפליא.

אז כן, התשובה לשאלה האם אפשר גם אחרת היא בהחלט כן, והכל תלוי כמובן באיך עושים את זה. אצלנו בסטודיו קלייר זה הרבה יותר פשוט ממה שאתן מדמיינות.

סטודיו קלייר לשמלות כלה – מחירים הוגנים באיכות מדהימה

אצלנו בסטודיו קלייר שבכפר סבא תוכלו למצוא שמלות כלה שלא יקרעו לכן את הכיס, ולא יגרמו לכן להרגיש לא בנוח עם הוצאה גדולה כל כך. שמלות הכלה שלנו מגיעות במגוון אדיר של דגמים, ושומרות על איכות מושלמת של בדים שונים ותוספות. מזמינות אתכן להגיע אלינו, לחוות את כל זה גם בעצמכן, ולצאת עם שמלת החלומות שלכן!

נגישות

נשמח לשמוע ממך