מהו טווח המחירים של שמלות כלה זולות?

יום החתונה עומד להיות גם ככה יום שעומד לגבות מכן הרבה מאוד כספים – לספקים השונים, לאולם, לתוספות הקטנות, לאטרקציות ועוד. עם כל ההוצאות האלו, כבר לא ברור איך אפשר לחסוך באירוע מבלי שהוא ייפגע, והיום אנחנו שמחים לספר לכן על אפשרות מהממת של חיסכון בכסף, מבלי להתפשר על האיכות. שמלות כלה זולות הן אופציה נהדרת לסיים גם עם שמלה שתעלה על כל הציפיות שלכן, וגם להשאיר לכן קצת חסכונות בכיסים. אז על איזה טווח מחירים מדברים כשמדברים על שמלות כלה זולות?

שמלות כלה זולות – כמה אלפי שקלים או כמה עשרות אלפי שקלים?

נקודת המוצא הראשונה שאתן צריכות לחשוב עליה היא כמה תקציב אתן מוכנות להשקיע בשמלת הכלה שלכן. היות והתקציבים משתנים מכלה לכלה, חשוב לכוון מראש אל סלון כלות שיכול להציע שמלות בתקציבים הללו. אז בתור נקודת פתיחה, חשוב להבין ששמלת כלה במרבית מהמקרים תתחיל במחירים של כמה אלפי שקלים, והם יכולים גם לטפס למחירים של כמה עשרות אלפי שקלים. אנחנו מדברים כאן על טווח כללי שנע בין כ-2,000 ש"ח לבין כ-20,000 ש"ח ויותר.

האם שמלות כלה זולות שומרות על האיכות?

עצם ההשקעה הנמוכה יותר מבחינה כלכלית אינה מעידה כלל וכלל על האיכות של השמלה. כמובן שלא בכל מקום המשפט הזה נכון, אבל ברגע שאתן בוחרות לרכוש שמלת כלה במקום ותיק, בעל ניסיון ובעל מוניטין – אתן בהחלט יכולות להיות בטוחות בו.

שמלות כלה זולות גם הן עשויות בדיוק מאותם בדים איכותיים כמו השמלות היוקרתיות יותר, וגם הן שומרות על קווים עיצוביים מהממים שיכולים להפוך את היום הכי מאושר בחייכן גם ליום הכי יפהפה בחייכן. אנחנו בסטודיו קלייר מזמינות אתכן להיערך איתנו ליום הגדול שלכן, ולהנות מקולקציה ענקית של שמלות מהממות, במקביל למחירים משתלמים שישמרו על הפרופורציה של החתונה שלכן. מזל טוב, מחכות לך!

נגישות

נשמח לשמוע ממך