מה גורם ליותר ויותר כלות לבחור שמלות כלה בוהו שיק?

בוהו שיק הוא סגנון עיצובי חוצה תחומים. החל מביגוד ועד ריהוט הבית, תכשיטים, עיצובי פנים מסחריים ועוד. והאמת היא שזה מוצדק לגמרי – סגנון הבוהו שיק כובש את העולם בשנים האחרונות והפך טרנד אופנתי חזק במיוחד בתקופה הזו. אין פלא שהוא הגיע גם לתחום שמלות הכלה וכבר מאיים להשתלט עליו ולמחוק את זכרן של השמלות המיושנות.

מה הופך שמלות כלה בוהו שיק לכל כך אהובות?

שמלות כלה בוהו שיק הן גרסה משוחררת ונינוחה יותר של שמלות כלה. בניגוד לאלו הישנות שהמראה שלהן הפך כבד, מיושן ולעיים אפילו אינו מחמיא, שמלות בסגנון בוהו שיק הן כאלו שמשתלבות עם הסגנון העכשווי אך מאפשרות ייחודיות אינדיבידואלית לכל כלה בנפרד. הנוחות שלהן ניכרת מאוד והיופי שלהן פשוט בלתי נתפס.

איך סגנון הבוהו שיק מתבטא בשוק שמלות הכלה?

יש מספר מאפיינים של סגנון העיצוב בוהו שיק, שניכר לראות כיצד הם מתבטאים בשמלות הכלה המדוברות:

  1. חומרים טבעיים, רכים ועדינים

בוהו שיק הוא סגנון המושפע רבות מחומרי גלם ועיצובים טבעיים השואפים ליצור הרמוניה עם הטבע ולהכניס אותו אל הפריט או החלל. בהרבה עיצובים של שמלות כלה בוהו שיק אפשר לראות ולהרגיש שימוש בבדים רכים ועדינים יותר, שיוצרו ממקורות טבעיים, ומעניקים תחושה הרמונית וקלילה.

  1. שמירה על טוהר אך עם טוויסט מרענן

שמלות כלה בוהו שיק לא מתיימרות לצבוע את הערב בצבעים עזים שאינם שומרים על הקו הנקי של שמלות הכלה הקלאסיות, אך הן לחלוטין מאפרות נגיעת צבע או תוספת מעניינת של אלמנטים אחרים שיהפכו את הלבן הבוהק ללבן טבעי ומפנק.

  1. נוחות לא פחות חשובה מהנראות

כמו שהן יפות, כך שמלות כלה בוהו שיק הן נוחות ויכולות להחזיק ערב שלם של שמחה.

מחפשת שמלות כלה בוהו שיק?

את לגמרי בכיוון הנכון. עם שמלות כאלו מובטח לך ערב נוח, נעים והכי חשוב – מלא בסטייל בוהמי משגע. אם את מתחברת לסגנון הבוהו שיק, בדקי אילו מעצבות מתמחות בעיצוב שמלות כלה בוהו שיק כאלו וחפשי את אלו שיתאימו לך מבחינת טווח מחירים ותחושה כללית של עבודה מקצועית וראויה.

נגישות

נשמח לשמוע ממך