מה חשוב לבדוק בעת בחירת סטודיו לעיצוב שמלת הכלה שלך?

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים ביותר בחייה של כל כלה. לכן היא עושה כל שניתן כדי שהוא יהיה מושלם בכל ההיבטים.

בחירה של סטודיו לעיצוב שמלת כלה 

כלות רבות חולמות על השמלה שהן תלבשנה בערב הכלולות שלהן. הפנטזיה הזו מלווה אותן שנים רבות והן יודעות לפרטי פרטים כיצד אמורה להיראות השמלה המרהיבה שלהן. עם קבלת הצעת הנישואין, נשאר לה רק לבחור את הסטודיו המתאים ביותר שבו היא תוכל לממש את החלום שלה.

הדרך הנוחה והנכונה ביותר היא לשוחח עם חברות או קרובות משפחה שנישאו לא מזמן ולקבל מהן המלצות על סטודיו ייחודי שבו יש היצע נרחב של שמלות כלה בעבודות יד ולכן כל כלה תמצא בסטודיו את הדגם שיהיה אהוב עליה.

מדידה של שמלות כלה 

הנראות של כל שמלת כלה היא מדהימה וזה הבדל תהומי מול הנראות היום יומית של כל בחורה. לכן חשוב להגיע לסטודיו שיש בו שפע של דגמים כדי לראות מהי ההתאמה המיטבית עבור כל כלה. יש כאלו שמעוניינות בשמלה בסגנון הייחודי בוהו שיק, או לחלופין שמלה כפרית התפורה מבדים נעימים וקלילים.

ההחלטה אינה פשוטה והכלה מתלבטת לא אחת אם להיצמד לאופציה שיש בה מחשוף עמוק, גב חשוף, כתפיות ספגטי או כתפיות עבות יותר, שסע לאורכן של הרגליים, מחוך צמוד או סגנון סטרפלס.

עיצוב יוצא דופן של שמלת הכלה

אחד הנושאים החשובים בסטודיו הוא בחירת הבדים. יש כלות שמעדיפות בדי טול נשפכים, בדי סאטן מחויטים, או שכבות של כמה וכמה בדים בחצאית של השמלה. מעל הבדים הללו הכלות בוחרות את בדי התחרה עם הטקסטורה האהובה עליהן. יש בדי תחרה עם שפע של ציורים המרוכזים על הבד, או לחלופין ציורים הקיימים במרווחים משמעותיים.

מעל הכול אוהבות הכלות את התפירה בעבודת יד של אבני חן כמו סברובסקי אשר מותירות רושם רב על כל הסובבים ומעניקות מראה אצילי ויוצא דופן לשמלה כולה וכך הכלה מרוצה מאד מהבחירה של השמלה המדהימה מהסטודיו.

הגעה לאולם האירועים 

המומחים של ארטיסטה גן אירועים בשרון מספרים כי הכלות מרגישות בתחילת הערב אי נוחות כיוון שהן לא רגילות ללכת בשמלה ארוכה ובמיוחד אם יש בה שובל ארוך ומרשים. זו הסיבה שצוות הניהול של האולם מסייע לה בתחילת הדרך, כדי שהיא תצעד בבטחה בכל רחבי האולם. 

נגישות

נשמח לשמוע ממך