מחיר שמלת כלה הוא לא מה שחשבתן

קיבלתן טבעת והתחלתן לתכנן את החתונה שלכן? כבר יש תאריך ואתן רק מחכות שהוא כבר יגיע? מעולה! רגע לפני שהכל מתחיל לקרות, אנחנו מזמינות אתכן גם למצוא שמלת כלה מהממת, שתוכל ללוות אתכן ביום הכי גדול שלכן, ולהוציא מכן את הצדדים הכי יפים שיש בכן. אם כבר יצא לכן לשמוע על מחירים גרנדיוזים עבור שמלות כלה, כמו 10,000 ש"ח, 20,000 ש"ח ולפעמים אפילו יותר, היום אנחנו רוצות לספר לכן שמחיר שמלת כלה הוא ממש לא מה שחשבתן. הנה כמה פרטים שיוכלו לעשות לכן סדר.

מחיר שמלת כלה לא חייב להיות בשמיים

אז בטח כבר התרגלתן לשמוע על המחירים היקרים של כל ספקי החתונה שלכן, על ההוצאות הגדולות, על שיטות למשא ומתן ולהתמקחויות, וגם על רעיונות כמו לעשות אירוע צנוע ולחסוך בכסף. אז לא, אל תתנו לאף אחד ואף אחת להפחיד אתכן – אתן יכולות לגמרי לעשות את הכל בדרך שלכן, עם תקציב רחב או מצומצם ככל שיהיה!

מחיר שמלת כלה היום כמובן יכול להגיע גם לעשרות אלפי שקלים, אבל הוא גם בהחלט יכול להסתיים במחירים הרבה יותר נמוכים, מבלי להתפשר על איכות, נראות או עיצוב.

איך משיגים מחיר שמלת כלה שלא חוצה את התקציב?

על מנת לקבל מחיר שמלת כלה שפוי והוגן, כדאי לעשות סקר קצר בין חברות, אחיות או מכרות שכבר התחתנו לפניכן, ויודעות להמליץ על מקומות ששומרים על מחירים שכאלו. קיימים היום לא מעט סטודיואים שמציעים מחיר שמלת כלה שלא עולה על כמה אלפי שקלים בלבד, אולם חשוב להבדיל ביניהם בהתאם לאיכות השמלות שהם מציעים. לכן, לא כדאי לקפוץ על כל רעיון, אלא לבדוק גם בעצמכן מבין ההמלצות שאתן מקבלות.

מחיר שמלת כלה בסטודיו קלייר – עד 4,900 ש"ח בלבד!

אצלנו בסטודיו קלייר שבכפר סבא לא מתפשרים על האיכות, להיפך – אצלנו תוכלו למצוא קולקציה עשירה של דגמים וסגנונות של שמלות כלה, שכל אחת ואחת מהן נתפרת בהתאם למידות הגוף האישיות שלכן, וכל זה במחיר של עד 4,900 ש"ח בלבד. מזמינות אתכן לבקר אצלנו ולהתרשם בעצמכן!

נגישות

נשמח לשמוע ממך