מידע נוסף על שמלות מסוג בוהו שיק

עונת החתונות של אביב 2020 קיבלה תפנית לא צפויה עם סגירת אולמות האירועים וההיערכות המחודשת לקראת חתונות מצומצמות יותר. הקונספט המרהיב שהחליף את אולמות האירועים בתקופה המשונה הזו הוא קונספט של חתונות באוויר הפתוח – בחצרות הבתים, בפרדסים ועל גגות הבניינים. עם האוויר הזורם והרוח הנעימה של האביב והקיץ הישראליים – שמלות כלה ״בוהו שיק״ הן הרעיון הטוב ביותר שתוכלו לחשוב עליו.

מה זה שמלות כלה ״בוהו שיק״?

שמלות כלה ״בוהו שיק״ מאופיינות בבדים שתפורים בצורה קצת יותר מאווררת, עם שרוולים נופלים וגזרה שאינה חונקת את הגוף. הבדים לא נצמדים אל החזה ואל הבטן, ושמלות כלה ״בוהו שיק״ ככלל באות לשדר משהו הרבה יותר קליל ונינוח – גם ביום הכי חשוב בחיים שלכן.

להבדיל משמלות כלה אחרות, שמלות כלה בוהו שיק הן בעלות סגנון עיצובי משוחרר ונעים, וביום כזה שגם ככה מלא בלחצים – הוא מאפשר נשימה חופשית והרגשת נוחות מקסימלית.

איפה קונים שמלות כלה ״בוהו שיק״?

היום כמעט ואין סטודיו לשמלות כלה שאינו מחזיק בכמה וכמה דגמים של שמלות כלה בוהו שיק, זאת מהסיבה הפשוטה שמה שהתחיל את דרכו בתור טרנד – מהווה היום שיק בלתי נפרד מעולם החתונות. לכן, תוכלו להציץ באתרי האינטרנט של המעצבים השונים ולמצוא שמלות כלה בוהו שיק בסגנונות שונים ובמחירים שונים.

אני מעוניינת להשקיע בשמלת הכלה שלי, אבל לא רוצה להגזים במחיר

עולם החתונות הפך בשנים האחרונות לגזל עבור הזוגות הנישאים. כל ספק נוקב במחיר מופרך יותר מאשר הספק הקודם, והזוגות מוצאים את עצמם עם הוצאות של עשרות אלפי שקלים ואף מאות אלפי שקלים עבור ערב אחד. לכן, זוגות מסוימים בוחרים, ובצדק, לחסוך עד כמה שניתן.

שמלות כלה בוהו שיק ניתן לרכוש במחירים שפויים בסטודיו "קלייר" שבכפר סבא. כל השמלות, כולל שמלות כלה בוהו שיק, שבסטודיו נמכרות במחירים של עד 4,900 שקלים, וכוללות תפירה אישית לפי המידות של כל כלה וכלה. עם צוות שירותי ואדיב ומבחר ענק של שמלות כלה בוהו שיק ועוד רבות – אנחנו בטוחים שתמצאי את השמלה המושלמת בסטודיו קלייר.

נגישות

נשמח לשמוע ממך