מתי החל הטרנד של שמלות כלה בוהו שיק ולמה

סגנון הבוהו שיק הגיע אלינו משנות השישים הרחוקות, ונראה כי הוא לגמרי כאן בשביל להישאר. הבוהו הינו סגנון קליל, רומנטי וייחודי במינו, אשר יכול להתאים לנשים רבות, כאשר ניתן לראות כשמדובר על שמלות כלה, במיוחד. אם כך, מתי החל הטרנד של שמלות כלה בוהו שיק ולמה? 

היום, יותר מתמיד, נשים אינן מוכנות לוותר על הנוחות ביום החתונה שלהן, ובצדק. אפשר לשחק אותה עם שמלה מושלמת ובלתי נשכחת, ועדיין ליהנות מנוחות מקסימלית. בדיוק כאן נכנס לתמונה הבוהו שיק. שמלות בסגנון זה מתאפיינות בנוחות ותחושה נעימה, כזו שמעניקה לך הרגשה נינוחה וחיובית יותר. 

קודם כל, מהו בוהו שיק?

מדובר על סגנון ייחודי בהשראת פסטיבל וודסטוק וילדי הפרחים של שנות השישים. סגנון אשר נוטה לקדש נוחות ואותנטיות, הרמוניה ופשטות. סגנון בוהו שיק כולל מגוון רחב של בדים, קישוטים וטקסטורות, בעיקר כשזה מגיע לשמלות כלה. 

בנוגע לשמלות כלה בוהו שיק, ניתן לראות כי מדובר במגמה הולכת ועולה אשר תופסת תאוצה וביקוש. יותר ויותר כלות בוחרות בסגנון זה, ובצדק. מדובר בשמלות מיוחדות, בלתי נשכחות, אשר מעניקות חופש תנועה, שיק וסטייל. 

מתי החל הטרנד של שמלות כלה בוהו שיק ולמה?

הבוהו הוא כבר מזמן לוק בלתי נפרד אצל כלות רבות, והוא החל לפני מספר שנים בלבד כאן בארץ. כלות רבות בוחרות בסגנון זה, שמתאפיין בתחושת קלילות, מראה צעיר ורענן, ובעיקר לא מתאמץ. ניתן לומר כי הטרנד החל בעקבות שינויים בסגנון האופנתי בתחום הכלות בישראל, כאשר יותר ויותר כלות שואפות למראה ייחודי וקליל יותר. 

לסיכום, בהחלט ניתן לומר כי הטרנד של הבוהו שיק כאן על מנת להישאר, ומאפשר לאלפי כלות ברחבי הארץ להתהדר במראה מרהיב ונסיכותי, וכמובן באמירה אופנתית לכל דבר. סגנון הבוהו מביא עימו סטייל, שיק וייחודיות, ומה עוד כלה יכולה לרצות ביום חתונתה?

כמובן כי כמו כל בחירה ורכישה, חשוב ומומלץ לערוך סקר שוב, להבין מהם המחירים המקובלים, לבחור מעצבת שמלות כלה אשר מתמחה בתחום זה, ויכולה להבטיח לכן שמלה ייחודית ומושלמת, כזו שתתאים לטעמכן האישי ולגזרת גופכן.

נגישות

נשמח לשמוע ממך