סגנונות פופולריים של שמלות כלה ששווה להכיר

עולם העיצוב הולך ומתפתח בשנים האחרונות, כשהוא משלב בתוכו מגוון רחב של סגנונות מופלאים בין מנעד של סגנונות קלאסיים ועד לסגנונות אורבניים וחדשניים. עם זאת כאשר מדובר בבחירה של שמלות כלה, ייתכן ומרבית הכלות עוד ימצאו עצמן במצב של בלבול לנוכח כל הסגנונות וסוגי השמלות שקיימות כיום בשוק המעצבים. כל שכן בחירה של שמלת כלה היא איננה בחירה הדומה לבחירה של שמלות ערב, שכן בחתונה מירב תשומת הלב מופנים אל החתן והכלה החוגגים את כניסתם אל ברית הנישואין. לכן מומלץ עבור כל כלה להכיר אילו סגנון שמלות פופולרי כעת?

שמלות כלה ששומרות על הקלאסיקה

כאשר מדובר בשמלות כלה קלאסיות ככל הנראה למרבית הכלות(והחתנים), עולה תמונה מאחד מסרטי דיסני בהם הכלות מלאות לב ועם שמלות נפוחות מעט. אך כיום שמלות כלה קלאסיות נעות על פני מגוון כל כך רחב של דגמים, אשר יוכלו להתאים לאביזרים שונים כמו נעליים ייחודיות, לבוש תואם קונספט ועד אפשרויות רבות. ראשית כל בחירה של שמלת כלה קלאסית מאפשרת שימוש "שלד", כאשר על בסיס השמלה ניתן להוסיף אביזרים שונים עם טוויסט, בין אם במחשוף, בסגנונות הינומה כאלו ואחרים ועד להוספה של פיאטים ויצירות שונות. כמו כן שמלות כלה קלאסיות מאפשרות גם מינימום סיבוכים, כאשר גם עבודה על השלד השמלה יאפשר שינויים יצירתיים ומרחיקי לכת ואילו בחירת שמלה "נקייה" תעניק מראה נקי וקלאסי. 

שמלות כלה בסטייל בוהו שיק

ייתכן כי בזמן שהגו את המשפט "את הכי יפה כשנוח לך" הוא נהגה עם שמלות בוהו שיק, שכן שמלות כלה אלו נחשבות לא רק לעכשוויות ופופולריות במיוחד אלא גם לכאלו העשויות מבדים נוחים וקלילים. שמלות בוהו שיק מכילות בתוכן עיצוב מותאם אל הטבע, יחד עם סגנון צנוע ומותאם לחתונות באזורים טבעיים אבל לא רק. סגנון עיצובי זה כבר עשה ביקור אצל לא מעט נשים מפורסמות ברחבי העולם, כשהוא נאבזר במנעד רחב של חידושים והתאמות שיוכלו להפוך כל שמלת בוהו שיק מיוחדת וחד פעמית לכל כלת שמחה.

נגישות

נשמח לשמוע ממך