סגנונות שונים של שמלות כלה

בכל הנוגע לשמלות כלה, יש מגוון של סגנונות וצלליות שיתאימו לטעם ולמבנה הגוף של כל כלה. מקלאסי ונצחי ועד מודרני ואוונגרדי, סגנונות שמלות כלה מציעים מגוון אפשרויות ליצירת המראה המושלם לאותו יום מיוחד.

שמלת כלה בסגנון שמלת נשף

אחד הסגנונות הפופולריים והמתמשכים ביותר הוא שמלת נשף. הצללית המסורתית הזו כוללת מחוך מותאם וחצאית נפח שמתרחבת מהמותניים, ויוצרת מראה דמוי אגדה. שמלות שמלות נשף מעוטרות לעתים קרובות בעבודות תחרה מורכבות, חרוזים או רקמה, ומוסיפות אלגנטיות ותחכום.

עבור כלות המחפשות מראה רגוע ובוהמייני יותר, שמלת הנדן או העמוד היא בחירה פופולרית. סגנון זה מתאים באופן הדוק לגוף וזורם ישר מטה, מרחף את הקימורים מבלי להוסיף הרבה נפח. שמלות נדן עשויות לרוב מבדים קלים כמו שיפון או משי, מושלמות לחתונות חוף או בחוץ.

שמלות חצוצרה

שמלות בת ים או חצוצרה נועדו להדגיש את קימורי הגוף. שמלות אלה משתלבות דרך המחוך והירכיים, מתרחבות בצורה דרמטית ליד הברך או מתחתיה, בדומה לצורת זנב בתולת ים. סגנון זה משדר זוהר והוא מועדף בקרב כלות שרוצות להשמיע אמירה נועזת ודרמטית.

שמלות בקו A מחמיאות ורסטיליות באופן אוניברסלי. הם כוללים מחוך מותאם שמתרחב בהדרגה בצורת A, הדומה לאות "A". שמלות A ידועות במשיכה הנצחית והאלגנטית שלהן ומתאימות לסוגי גוף שונים. הם יכולים להיות פשוטים ומינימליסטיים או מעוטרים בתחרה או חרוזים מורכבים.

שמלות כלה רטרו

לכלות שמעיזות להיות שונות, קיימות אפשרויות לא שגרתיות כמו שמלות כלה באורך תה או שמלות גבוהות-נמוכות. שמלות באורך תה נופלות מתחת לברך ומעל הקרסול, ומשדרות אווירה רטרו ושובבה. שמלות נמוכות גבוהות כוללות קו מכפלת קצר יותר בחזית ורכבת או חצאית ארוכה יותר מאחור, ומוסיפות נופך של גחמה ומודרניות.

בסופו של דבר, בחירת סגנון שמלת הכלה תלויה בטעם האישי של הכלה, מבנה הגוף והנושא הכללי של החתונה. בין אם בוחרת בשמלת נשף קלאסית או בסרבל מודרני, הדבר החשוב ביותר הוא שהכלה תרגיש בטוחה, יפה ונאמנה לעצמה ביום המיוחד שלה.

נגישות

נשמח לשמוע ממך