על אילו מחירים עומדות שמלות כלה זולות?

כלות ביום חתונתן מחפשות ללבוש את שמלת הכלה היפה ביותר. אצל חלק מהכלות השמלה היפה ביותר היא גם זו היקרה ביותר, שמביאה איתה מחירים כמו 10,000 ש"ח, 20,000 ש"ח ויותר, ואילו חלק מהכלות מבינות שהיופי של השמלה אינו תלוי במחיר שלה. שמלות כלה זולות יכולות גם הן להוות פתרון מושלם ליום החתונה, ולשמור על עיצוב יפהפה שלא נופל, ולפעמים אף מתעלה מעל השמלות היקרות הן במישור האיכות והן במישור העיצוב. אז על אילו מחירים עומדות שמלות כלה זולות והאם הן באמת נחשבות לרכישה משתלמת?

שמלות כלה זולות – לא עולות על מספר שמורכב מארבע ספרות בלבד

עולם החתונות הוא עולם שכבר מזמן יצא מפרופורציה מבחינת המחירים, והדבר בא לידי ביטוי גם במחירי המנות באולמות ובגני האירועים, גם במחירי הספקים השונים וכן, גם במחירי שמלות הכלה. ניתן למצוא היום שמלות כלה שמגיעות לסכומי עתק של כ-25,000 ש"ח ולפעמים אף יותר, והאבסורד הגדול הוא שהן יהיו בדרך כלל שמלות להשכרה שאותן יש להחזיר בסוף האירוע.

לעומת זאת, שמלות כלה זולות שומרות על מספרים נמוכים שלא עולים על 4 ספורת בלבד. בין מחירי השמלות הזולות ניתן למצוא מחירים כמו 4,000 ש"ח, 5,000 ש"ח ועד כ-6,500 ש"ח, שכן מעל מספרים אלו השמלה כבר בהחלט תיחשב ליקרה.

מה שזול עולה ביוקר? לא בכל מה שקשור בשמלות כלה זולות

אז כמובן שעל מנת ליהנות מאיכות גבוהה של שמלות כלה זולות יש צורך בבדיקה מעמיקה ובחקר שיעזור לכן להבין איפה בדיוק כדאי לכן לקנות אותן. לא כל מקום יכול להציע שמלות כלה זולות ששומרות על איכות גבוהה, אבל אנחנו בקלייר, לדוגמה, יודעות לעשות את זה בצורה המושלמת!

אצלנו מחירי השמלות הם קבועים ועומדים על 4,900 ש"ח בלבד, ובמקביל אנחנו שומרות על הבדים האיכותיים ביותר, על תפירה מקצועית ודקדקנית למידותיה של כל כלה בנפרד, וכמובן על מגוון עיצובים שיתאימו לכל אחת ואחת מכן. פנו אלינו עוד היום בסטודיו קלייר ונשמח לתת גם לכן שירות מהמם ושמלה מושלמת!

נגישות

נשמח לשמוע ממך