סטודיו שמלות כלה בכפר סבא

נשמח להתרגש איתך

הערב המרגש בחייך הולך ומתקרב… הארגונים הקדחתניים סביב החתונה בעיצומם ועכשיו הגיע החלק החשוב ביותר – שמלת הכלה שלך.

אנחנו יודעים שאת רוצה להיראות מושלם ביום הגדול הזה

אנחנו יודעים שאת צריכה סלון כלות שידאג לכל הפרטים מסביב

אנחנו יודעים שאת חייבת מעצבת שתלך איתך יד ביד ותוכלי להפקיד את האחריות למראה הנוצץ שלך בידיה המנוסות.

ומה עכשיו?

עכשיו את מתחילה את שלב החיפושים אחר הסטודיו שיגשים את המשאלה שלך להיראות לא פחות ממושלם בערב החשוב בחייך. אנחנו מבטיחים לך שגם שלב החיפושים הוא שלב מהנה, מרגש ומסקרן. אבל מה לגבי המחיר? האם אנו חושבים שזה מוצדק לשלם מחירים מופקעים על שמלת כלה, שמלה שאפילו לא שייכת לך בסוף הערב?

התשובה היא לא.

סטודיו קלייר קם כי אנחנו חושבים שהמחירי שמלות הכלה בישראל יצאו קצת מפרופורציה. אנחנו חושבים שלכלות יש זכות לקבל את השמלה שלהן בסוף הערב למזכרת ולא להחזיר אותה למעצב, שלעיתים עושה בה שימוש חוזר. זו הסיבה שעשינו מהפכה בישראל והחלטנו להנגיש את שמלות הכלה במחיר הוגן ונוח.

מזה מחיר הוגן ונוח?

לא משנה איזו שמלה תבחרי מהקולקציה שלנו, לא תשלמי יותר מ-3,900 ₪!

נכון, קראתן נכון.

היתרון בקלייר – סטודיו שמלות כלה בכפ"ס

סטודיו קלייר נמצא בכפר סבא, רח' החרושת 6, בדיוק במרכז הארץ.

אנו מציעים מבחר ענק של שמלות כלה במחיר שפוי והוגן.

אנו גאים לספר שמגיעים אלינו מהדרום האדום והצפון הרחוק (נכון, ישראל מדינה קטנטונת), ואנחנו בהחלט מבינים את הכלות שלנו, אשר מקדישות עוד חצי שעה-שעה נסיעה לכפר סבא כדי לחסוך אלפי שקלים מבלי לוותר על יחס VIP מתחילת התהליך ועד סופו.

אז קדימה, אל תהססי, צוות סטודיו קלייר – שמלות כלה בכפ"ס, עומד לרשותכם עם שירות  אדיב וחייכני, וכאמור, עם מחירים שעשו מהפכה בישראל. השירות שלנו כולל זמינות עבור כל שינוי, תיקון והתאמה שהשמלה צריכה לעבור.

לסיכום, אם חיפשת סלון שמלות כלה באיזור המרכז או השרון, אין לך מה להסס ולהגיע אלינו בהקדם, כפר סבא נמצאת בדיוק באמצע הארץ, יש לנו חניה עבורך ואנחנו מתרגשים לראותך מבקרת בסטודיו שלנו בקרוב…

נגישות

נשמח לשמוע ממך