שמלות כלה להשכרה

שמלות כלה להשכרה ליום המאושר בחייך

בשנים האחרונות ניתן להבחין במגמה שלפיה כלות רבות בוחרות בשמלות כלה להשכרה על פני שמלות כלה לקנייה. היות ומדובר על אירוע חד פעמי, לא מעט כלות חושבות שנושא ההשכרה יוכל לחסוך להן בכסף, אולם במציאות הדבר הוא לא תמיד נכון. היום נשמח להציג בפנייך קצת נתונים ועובדות שבטח לא ידעת על שמלות כלה להשכרה לעומת שמלות כלה לקנייה, אז בואי נתחיל בדרך לבחירה הנכונה ביותר עבורך.

שמלות כלה להשכרה – האם זה באמת מוזיל את העניין?

אז בואי נתחיל מלנפץ את המיתוס הגדול ביותר באשר לשמלות כלה להשכרה – הן לא תמיד יהיו זולות יותר מאשר שמלות כלה לקנייה! להיפך, לא מעט סטודיואים מציעים שמלות כלה להשכרה במחירים מופקעים, שלא יורדים מ-11,000 ש"ח לפחות, כאשר בתום האירוע הכלה מחוייבת להחזיר את השמלה לסטודיו כשהיא במצב טוב.

לעומת זאת, שמלות כלה לקנייה הרבה פעמים יביאו איתן מחירים טובים ונוחים שלא עולים על כ-5,000 ש"ח, נוסף לכך שהשמלה יכולה להישאר אצל הכלה אחרי השימוש בה. בהתאם, ניתן להבין ששמלות כלה להשכרה לא תמיד יהיו זולות יותר, ולפעמים אפילו יקרות יותר.

תוכן עניינים

האם המחיר צריך להשפיע על הבחירה בין שמלות כלה להשכרה לבין למכירה?

קריטריון המחיר הוא אחד הקריטריונים החשובים ביותר בבחירת שמלת כלה. היות והמחיר של שמלות כלה להשכרה לא בהכרח יהיה זול יותר מאשר אלו שמיועדות לקנייה, חשוב לקחת את הנקודה הזו בחשבון.

כמובן שנושא המחיר הוא אינו הנושא היחיד שעליו יש לחשוב בזמן בחירת שמלת הכלה שלך. במקביל אליו, חשוב לבדוק את איכות השמלה, המקצועיות של הסטודיו, הוותק שלו בתחום וכמובן שגם ההמלצות עליו.

ככל שתתקבל תמונה חיובית יותר כלפי הסטודיו לשמלות כלה שבו את מתעניינת, כך תוכלי להבטיח שאת עושה בחירה שתהיה טובה לך, ושתוכלי לצאת מרוצה.

שמלה של פעם בחיים – האם זה בהכרח מוביל להשכרה?

כלות רבות חושבות שבגלל שמדובר על שמלה שעומדת לשמש אותן אך ורק לערב אחד במשך חייהן, אופציית ההשכרה היא בהכרח טובה יותר בשבילן. לעומת זאת, בפועל מתבררת תמונה שונה לחלוטין, שכן לא מעט כלות, ברגע שבו הן צריכות להחזיר את השמלה בחזרה אל החנות, חוות רגעים קשים של עצב ברגע הפרידה מהשמלה. אז נכון, זה לא שהן ילבשו אותה שוב, אבל משהו בהחזרת השמלה גורם לאותן כלות להיפרד גם מהרגע המאושר ביותר בחייהן, וחבל.

על מנת להימנע מאותו רגע קשה ומלא באמוציות של מסירת השמלה בחזרה לסטודיו, תוכלי לבחור בשמלת כלה שאותה את קונה לעצמך, ובוחרת בדיוק מה לעשות איתה ומתי. על מנת להקל עלייך, צירפנו כאן למטה טבלה שתוכל לעזור לך לגבש את ההחלטה שלך אל מול נתונים ברורים.

השוואה בין שמלות כלה להשכרה לבין שמלות כלה לקנייה

על מנת להפוך את הבחירה שלך לקצת יותר פשוטה, בואי לראות קצת נתונים יבשים שכדאי לך להכיר:

נקודות למחשבה

שמלות כלה להשכרה

שמלות כלה לקנייה

מה לעשות איתה אחרי?

להחזיר אותה לסטודיו

לתרום אותה, להעביר אותה לאחות או חברה טובה, לשמור אותה כזיכרון מתוק

באיזה מצב היא צריכה להיות אחרי החתונה?

במצב מעולה, אחרת את עלולה לשלם קנס מול הסטודיו שממנו שכרת את השמלה

היא שלך – כל מצב מתקבל בברכה

התנהלות בזמן החתונה

זהירה, מוקפדת ומאוד לא משוחררת, מהחשש שהשמלה תיפגם

נינוחה, טבעית וללא חששות שקשורים בשמלה

שמלת כלה לקנייה – על מה אסור לוותר?

אם בחרת בשמלת כלה לקנייה, עכשיו זה הזמן שלך לעשות את זה נכון. הקריטריונים שאותם הזכרנו קודם לכן צריכים לבוא לידי ביטוי הן בזמן החיפוש שלך אחר הסטודיו הרלוונטי והן בזמן הבחירה, ולכן הנה שתי נקודות שאסור לך לוותר עליהן:

*את ההמלצות שלך חפשי בקבוצות גדולות ומוכרות של כלות, ובאתרי אינטרנט רלוונטים.

*הגיעי עם תקציב מוכן מראש, על מנת להיערך בצורה טובה יותר לבחירה, ולהבין האם שמלה מסוימת היא רלוונטית עבורך או לא.


קלייר שמלות כלה – שמלות כלה לקנייה

אז עם כל הכבוד לשמלות כלה להשכרה, אנחנו בסטודיו קלייר מאמינים הרבה יותר בשמלות כלה לקנייה, שאיתן את יכולה להיות הכי משוחררת בעולם! תוסיפי לכל זה שהמחירים של השמלות שלנו לא עולים על 4,900 ש"ח בלבד, והנה לך נוסחה מושלמת לבחירת השמלה שלך. נתראה בקרוב ונשמח להעניק לך שירות!

שאלות נפוצות

לא מעט כלות חושבות שנושא ההשכרה יוכל לחסוך להן בכסף, אולם במציאות הדבר הוא לא תמיד נכון. לא מעט סטודיואים מציעים שמלות כלה להשכרה במחירים מופקעים, שלא יורדים מ-11,000 ש"ח לפחות.


לעומת זאת, שמלות כלה לקנייה הרבה פעמים יביאו איתן מחירים טובים ונוחים שלא עולים על כ-5,000 ש"ח, נוסף לכך שהשמלה יכולה להישאר אצל הכלה אחרי השימוש בה. 

כל אחת מהשמלות שלנו עולה 4,900 ₪. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך. נכון מהמם?

אנחנו מזמינות אותך לסטודיו שלנו בכפר סבא, עם מעל ל-100 דגמים זמינים עבורך למדידה, במגוון מידות.
אחרי שמדדת, חשבת, התלבטת, התאהבת הגיע הזמן ובחרת – מזל טוב! אנחנו לוקחות ממך מידות ויוצאות לדרך. בהמשך נקבע סדרת מדידות בהן התופרות המומחיות שלנו מבצעות תיקונים והתאמות ומוודאות שהשמלה יושבת עלייך מושלם. זהו! זכית בשמלת כלה מושלמת מהקולקציה במיוחד עבורך. השמלה נשארת אצלך וכל זה בעלות של 4,900 ₪.

אצלנו בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות בטווח מידות רחב 32-50. אמנם לא את כל השמלות יש בזמן נתון למדוד בכל מידה, אבל לכל כלה יש את מה למדוד ולראות אצלנו, תמיד. את השמלה שבחרת נוכל לתפור מאפס למידות שלך כך שהיא תמיד תשב מושלם!

חלק מה"אני מאמין" של המעצבת שלנו הוא שלכל כלה מגיע להתחתן בשמלה חדשה ונקיה שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. לכן, כל השמלות שלנו הן תמיד חדשות, והשמלה תמיד נשארת שלך.

הסטודיו שלנו נמצא ברחוב החרושת 6 כפר סבא. יש חניה פרטית (על בסיס מקום פנוי) לכלות שלנו.

נגישות

נשמח לשמוע ממך