שמלות כלה למלאות

נשים רבות מדמיינות את היום הגדול שבו הן יצעדו מאושרות אל עבר החופה, עם שמלת כלה שמחמיאה לה ומסביב מחיאות הכפיים הסוערות של כל האורחים. אותן נשים מורכבות מכל מיני סוגים: נשים גבוהות, נשים נמוכות, נשים רזות, נשים מלאות ועוד. לצערנו, הרבה מהן אינן מצליחות למצוא לעצמן שמלת כלה ראויה, היות והן משתייכות לאוכלוסיה שממעטת לקבל את תשומת הלב הראויה לה. שמלות כלה למלאות אינן צריכות להיות סיפור גדול שמביא איתו הרבה עוגמת נפש וחוסר נעימות, אלא להיפך – הן צריכות להיות נגישות לרכישה על ידי כל אחת שמעוניינת בהן. היום נספר לכן כמה דברים שבוודאי לא ידעתן על שמלות כלה למלאות, כך שגם אתן תוכלו למצוא לעצמכן את השמלה בצורה פשוטה, נעימה וכיפית.

שמלות כלה למלאות – לא חלום רחוק, אלא דבר טרוויאלי לחלוטין

כלות רבות מרגישות מאוד לא בנוח עם עצמן, משום שמשקל גופן מביא איתו התמודדויות מאוד לא פשוטות – גופנית ורגשית כאחד. במקום לשים את הפרוג'קטור על אותן הכלות, אפשר להפוך את החוויה שלהן לנעימה בצורה מאוד פשוטה – לתפור עבורן שמלות שמראש מיועדות למבנה הגוף המלא שלהן.

לצערנו, הרבה סטודיואים לשמלות כלה אינם משלבים בקולקציות השמלות שלהם אפשרויות לכלות מלאות, וחבל. מהסיבה הזו בדיוק, חשוב לבדוק כמה שיותר מראש את הסטודיו שבו אתן מתעניינות, על מנת לוודא שברגע האמת לא יהיו הפתעות בלתי צפויות.

תוכן עניינים

במה נבדלות שמלות כלה למלאות משמלות אחרות?

שמלות כלה למלאות אינן אמורות להיות נבדלות משמלות אחרות בשום מימד שהוא. מדובר כאן על שמלות שצריכות להיות נוחות, יפות, נעימות למגע ובעלות מחיר סביר בדיוק כמו השמלות האחרות, וברגע שהמהלך הזה יושלם בשוק שמלות הכלה – אין ספק שהכל יראה אחרת.

אילו סוגים של שמלות כלה למלאות קיימים היום?

אם תבחרו את הסטודיו הנכון, תוכלו למצוא בו כל דגם שעליו אי פעם חלמתן, בגרסה שתתאים לגזרת הגוף שלכן. בין אם אתן אוהבות שמלות קלאסיות שעשויות מבדים כמו סאטן או שיפון, ובין אם אתן בקטע מודרני יותר של שמלות בוהו שיק, שמלות סטרפלס ועוד – תוכלו למצוא בסטודיו שמכבד את הגוף שלכן כל דגם ודגם.

אנחנו בסטודיו קלייר לשמלות קלה שמות דגש חזק על ייצור שמלות כלה למלאות, מבלי שום הבדל בדגמים, בסגנון וביצירתיות. המטרה שלנו היא לאפשר לכל כלה שמעוניינת לרכוש שמלה שמתאימה למידות הגוף שלה – להצליח לעשות זאת בלי להשקיע כל כך הרבה מאמצים ואנרגיות.

האם המחיר של שמלות כלה למלאות הוא גבוה יותר?

התשובה לשאלה הזו צריכה להיות חד משמעית לא, אולם היא כמובן תלויה גם בסטודיו שבו תבחרו לקנות את שמלת הכלה שלכן. אצלנו בסטודיו קלייר נשמר מחיר אחיד לכל השמלות, ללא הבדלים בגזרות, דגמים וסגנונות. מחירי השמלות שלנו עומדים על עד 3,900 ש"ח בלבד – זהו המודל שאליו אנחנו נצמדות מאז ומתמיד, והוא לא עתיד להשתנות.

באופן הזה, אנחנו מצליחות להגיע למגוון רחב של כלות, בלי הבדלים של מידה, תקציב או סגנון, ולאפשר לכל כלה למצוא את שמלת החלומות שלה בצורה פשוטה ביותר.

איך עובד תהליך רכישת שמלות כלה למלאות?

תהליך הרכישה של שמלות כלה למלאות עובד באופן זהה לחלוטין לתהליך הרכישה של כל כלה אחרת או של כל שמלה אחרת. בשלב הראשון ניפגש לפגישה ראשונית ולמדידות ראשונות של שמלות. השמלות לא ישבו בצורה מדויקת, אולם נוכל לקבל אינדיקציה לגבי השמלה שהכי מתאימה לכן מבחינת הסטייל. לאחר מכן ניקח את מידות הגוף שלכן, ונשלח אותן לייצור השמלה האישית והחדשה שלכן!

לאחר מספר שבועות ניפגש שוב בסטודיו לצורך מדידה, תיקונים ושינויים, במידה ותצטרכו אותם. השמלה תמתין לכן אצלנו עד החתונה עצמה, ותוכלו לאסוף אותה בסמוך למועד. כמובן שאם יהיה צורך בתיקונים נוספים – נדאג לכך לפני שתקחו את השמלה איתכן הביתה.

סטודיו קלייר לשמלות כלה – מתאים לכולן!

אצלנו בסטודיו זה לא משנה אם אתן רזות, מלאות, גבוהות, נמוכות וכו' – אנחנו מקבלות ואוהבות את כולן! במגוון הקולקציות שלנו אתן יכולות להיות בטוחות שתמצאו את השמלה שמתאימה לכן בול, גם מבחינת הלוק וגם מבחינת המידה, ואנחנו נשמח לפגוש אותך ולעזור לך לבחור את השמלה שהכי מתאימה לך.

שאלות נפוצות

באופן עקרוני, הן לא שונות בכלום. מדובר על שמלות שצריכות להיות נוחות, יפות, נעימות למגע ובעלות מחיר סביר בדיוק כמו השמלות האחרות, וברגע שהמהלך הזה יושלם בשוק שמלות הכלה – אין ספק שהכל יראה אחרת.

כל אחת מהשמלות שלנו עולה 3,900 ₪. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך. נכון מהמם?

אנחנו מזמינות אותך לסטודיו שלנו בכפר סבא, עם מעל ל-100 דגמים זמינים עבורך למדידה, במגוון מידות.
אחרי שמדדת, חשבת, התלבטת, התאהבת הגיע הזמן ובחרת – מזל טוב! אנחנו לוקחות ממך מידות ויוצאות לדרך. בהמשך נקבע סדרת מדידות בהן התופרות המומחיות שלנו מבצעות תיקונים והתאמות ומוודאות שהשמלה יושבת עלייך מושלם. זהו! זכית בשמלת כלה מושלמת מהקולקציה במיוחד עבורך. השמלה נשארת אצלך וכל זה בעלות של 3,900 ₪.

אצלנו בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות בטווח מידות רחב 32-50. אמנם לא את כל השמלות יש בזמן נתון למדוד בכל מידה, אבל לכל כלה יש את מה למדוד ולראות אצלנו, תמיד. את השמלה שבחרת נוכל לתפור מאפס למידות שלך כך שהיא תמיד תשב מושלם!

חלק מה"אני מאמין" של המעצבת שלנו הוא שלכל כלה מגיע להתחתן בשמלה חדשה ונקיה שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. לכן, כל השמלות שלנו הן תמיד חדשות, והשמלה תמיד נשארת שלך.

הסטודיו שלנו נמצא ברחוב החרושת 6 כפר סבא. יש חניה פרטית (על בסיס מקום פנוי) לכלות שלנו.

נגישות

נשמח לשמוע ממך