שמלות כלה למלאות

נשים רבות מדמיינות את היום הגדול שבו הן יצעדו מאושרות אל עבר החופה, עם שמלת כלה שמחמיאה לה ומסביב מחיאות הכפיים הסוערות של כל האורחים. אותן נשים מורכבות מכל מיני סוגים: נשים גבוהות, נשים נמוכות, נשים רזות, נשים מלאות ועוד. לצערנו, הרבה מהן אינן מצליחות למצוא לעצמן שמלת כלה ראויה, היות והן משתייכות לאוכלוסיה שממעטת לקבל את תשומת הלב הראויה לה. שמלות כלה למלאות אינן צריכות להיות סיפור גדול שמביא איתו הרבה עוגמת נפש וחוסר נעימות, אלא להיפך – הן צריכות להיות נגישות לרכישה על ידי כל אחת שמעוניינת בהן. היום נספר לכן כמה דברים שבוודאי לא ידעתן על שמלות כלה למלאות, כך שגם אתן תוכלו למצוא לעצמכן את השמלה בצורה פשוטה, נעימה וכיפית.

שמלות כלה למלאות – לא חלום רחוק, אלא דבר טרוויאלי לחלוטין

כלות רבות מרגישות מאוד לא בנוח עם עצמן, משום שמשקל גופן מביא איתו התמודדויות מאוד לא פשוטות – גופנית ורגשית כאחד. במקום לשים את הפרוג'קטור על אותן הכלות, אפשר להפוך את החוויה שלהן לנעימה בצורה מאוד פשוטה – לתפור עבורן שמלות שמראש מיועדות למבנה הגוף המלא שלהן.

לצערנו, הרבה סטודיואים לשמלות כלה אינם משלבים בקולקציות השמלות שלהם אפשרויות לכלות מלאות, וחבל. מהסיבה הזו בדיוק, חשוב לבדוק כמה שיותר מראש את הסטודיו שבו אתן מתעניינות, על מנת לוודא שברגע האמת לא יהיו הפתעות בלתי צפויות.

תוכן עניינים

במה נבדלות שמלות כלה למלאות משמלות אחרות?

שמלות כלה למלאות אינן אמורות להיות נבדלות משמלות אחרות בשום מימד שהוא. מדובר כאן על שמלות שצריכות להיות נוחות, יפות, נעימות למגע ובעלות מחיר סביר בדיוק כמו השמלות האחרות, וברגע שהמהלך הזה יושלם בשוק שמלות הכלה – אין ספק שהכל יראה אחרת.

סטודיו קלייר לשמלות כלה – מתאים לכולן!

אצלנו בסטודיו זה לא משנה אם אתן רזות, מלאות, גבוהות, נמוכות וכו' – אנחנו מקבלות ואוהבות את כולן! במגוון הקולקציות שלנו אתן יכולות להיות בטוחות שתמצאו את השמלה שמתאימה לכן בול, גם מבחינת הלוק וגם מבחינת המידה, ואנחנו נשמח לפגוש אותך ולעזור לך לבחור את השמלה שהכי מתאימה לך.

שאלות נפוצות

באופן עקרוני, הן לא שונות בכלום. מדובר על שמלות שצריכות להיות נוחות, יפות, נעימות למגע ובעלות מחיר סביר בדיוק כמו השמלות האחרות, וברגע שהמהלך הזה יושלם בשוק שמלות הכלה – אין ספק שהכל יראה אחרת.

כל אחת מהשמלות שלנו עולה 3,900 ₪. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך. נכון מהמם?

אנחנו מזמינות אותך לסטודיו שלנו בכפר סבא, עם מעל ל-100 דגמים זמינים עבורך למדידה, במגוון מידות.
אחרי שמדדת, חשבת, התלבטת, התאהבת הגיע הזמן ובחרת – מזל טוב! אנחנו לוקחות ממך מידות ויוצאות לדרך. בהמשך נקבע סדרת מדידות בהן התופרות המומחיות שלנו מבצעות תיקונים והתאמות ומוודאות שהשמלה יושבת עלייך מושלם. זהו! זכית בשמלת כלה מושלמת מהקולקציה במיוחד עבורך. השמלה נשארת אצלך וכל זה בעלות של 3,900 ₪.

אצלנו בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות בטווח מידות רחב 32-50. אמנם לא את כל השמלות יש בזמן נתון למדוד בכל מידה, אבל לכל כלה יש את מה למדוד ולראות אצלנו, תמיד. את השמלה שבחרת נוכל לתפור מאפס למידות שלך כך שהיא תמיד תשב מושלם!

חלק מה"אני מאמין" של המעצבת שלנו הוא שלכל כלה מגיע להתחתן בשמלה חדשה ונקיה שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. לכן, כל השמלות שלנו הן תמיד חדשות, והשמלה תמיד נשארת שלך.

הסטודיו שלנו נמצא ברחוב החרושת 6 כפר סבא. יש חניה פרטית (על בסיס מקום פנוי) לכלות שלנו.

נגישות

נשמח לשמוע ממך