שמלות כלה נסיכותיות

להרגיש כמו נסיכה מהאגדות ליום אחד

כל כלה רוצה להיראות כמו נסיכה ביום החתונה שלה, ואין ספק ששמלות כלה נסיכותיות הן אלו שיכולות לעשות בדיוק את האפקט הזה. שמלות כלה נסיכותיות ידועות בשל המראה הקלאסי שלהן, בשילוב עם אלמנטים כמו נצנצים, בדים נפוחים וגלאם אין סופי. אצלנו בקלייר תוכלי למצוא שמלות כלה נסיכותיות שיתאימו בדיוק לטעם שלך, אז מאיפה הכי כדאי לך להתחיל את תהליך הבחירה? כאן תמצאי את כל ההסברים.

בחירת שמלות כלה נסיכותיות – כך תעשי את זה נכון

כל כלה מחזיקה במאפיינים אחרים, כמו גובה שונה, משקל אחר וצבעים אחרים. בנוסף לזה, כל כלה יכולה לבחור את האלמנטים שילוו אותה ביום החתונה, כמו התכשיטים, הנעליים, אביזרי השיער ועוד. המכלול של כל אלו הוא זה שיקבע את המראה הכללי של הכלה ביום החתונה שלה, ולכל אלו מצטרפת גם השמלה.

בדיוק בגלל הסיבה הזו בחירת שמלות כל הנסיכותיות צריכה להיות בחירה מוקפדת, שתוכל להתאים לכל האלמנטים הנלווים. בשלב הראשון, תצטרכי לוודא שהשמלה אכן מתאימה לכל האביזרים הנלווים, על מנת שהלוק הכללי שלך יראה לא פחות ממושלם.

תוכן עניינים

סוגים של שמלות כלה נסיכותיות

אז כשמדברים על שמלות כלה נסיכותיות הדבר הראשון שעולה לראש הוא הנשפים המפוארים שאותם את בוודאי מכירה מהסרטים של דיסני. למעשה, יום החתונה שלך הוא בדיוק אותו נשף מפואר מהסרטים, ולכן הלוק הנסיכותי צריך להיות חלק בלתי נפרד ממנו. מה שכן, חשוב להבין שהדבר החשוב ביותר ביום החתונה שלך הוא שתרגישי בנוח, ולכן לא בטוח שתאהבי את כל השמלות הנסיכותיות.

ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא שתגיעי למדוד כמה וכמה סוגים של שמלות כלה נסיכותיות לפני שאת מבצעת את הבחירה הסופית. הגיעי לסטודיו עם ראש פתוח וגמישות, נסי עלייך כמה וכמה שמלות, ותאמיני לנו – כשתרגישי שזאת האחת, את כבר תדעי להרגיש את זה בעצמך.

מה ההבדל בין שמלות כלה נסיכותיות לבין שמלות כלה אחרות?

שמלות כלה נסיכותיות הן ז'אנר ספציפי מאוד של שמלות כלה, אליו חלק מהכלות מתחברות עד מאוד ואילו אחרות דווקא מעדיפות לבחור אחרת ממנו. המראה הנסיכותי יכול להתאים מבחינת פוטנציאל לכל כלה וכלה, אך רק כלה שבאמת מתחברת אליו תוכל להנות ממנו ולהרגיש שהוא מחמיא לה.

שמלות כלה נסיכותיות ישלבו מגוון אלמנטים, כמו נצנצים, שמלה עם נפח, אפליקציות, חרוזים, שמלה מבריקה, שובל, הינומה ארוכה ועוד. שילוב כל האלמנטים האלו הוא זה שיוצר את המראה הנסיכותי, ובהיעדרם – תיראה השמלה בעל מראה אחר לחלוטין, שגם הוא כמובן מביא איתו יופי ייחודי.

האם קיים סטודיו שמתמקד אך ורק בשמלות כלה נסיכותיות?

הרעיון שעומד מאחורי הקמת סטודיו לשמלות כלה הוא רעיון שיכול לנבוע מכל מיני רצונות של מעצב או מעצבת שמלות הכלה:

  1. רצון לתת מענה לקהל רחב של כלות.
  2. רצון לתת מענה לקהל ספציפי של כלות.
  3. רצון להתפתח לכיווני עיצוב נוספים, מלבד כיוון העיצוב שבו המעצבים כבר מתמחים.
  4. רצון לשמור על רמת עיצוב גבוהה מבלי לחרוג לכיווני עיצוב נוספים, אלא על ידי התמקדות בכיוון העיצוב הספציפי שבו הם מתמחים.


בהתאם לרצון של המעצב או המעצבת, תוכל להיקבע רוח הסטודיו וכן יתבסס הרעיון שעומד במרכזו. בהתאם לכך, תוכלו למצוא מגוון סטודיואים לשמלות כלה שיציגו אך ורק שמלות כלה נסיכותיות, ולצידם גם סטודיואים לשמלות כלה שיציגו שמלות כלה נסיכותיות לצד קולקציית שמלות נוספת, הכוללת שמלות נוספות מכל מיני סוגים אחרים.

האם קיים דבר כזה שמלה שניה נסיכותית?

כלות רבות מחפשות שמלות כלה נסיכותיות לא רק ללוק הראשון, אלא גם ללוק השני. היות והיום הלוק השני הוא חלק כמעט בלתי נפרד מכל חתונה, יש צורך במציאת שמלה שניה ששומרת גם היא על הלוק הנסיכותי, והדבר הזה הוא בהחלט אפשרי! אז נכון, שמלת כלה שניה תהיה בדרך כלל שונה במהות, מבחינת אורך, מחשוף וכו', אולם היא בהחלט יכולה לשלב אלמנטים נסיכותיים שמתכתבים עם הלוק של השמלה הראשונה.

קלייר לשמלות כלה נסיכותיות

הסטודיו שלנו מציע כמה וכמה דגמים מהממים של שמלות כלה נסיכותיות, שיאפשרו לך להרגיש לא רק בנוח אלא כמו הכלה הכי יפה בעולם. אנחנו מזמינות אותך להגיע אלינו בהקדם ולהתחיל לבדוק איזו שמלה הכי מתאימה לך מבין מגוון הדגמים הרחב שנמצא אצלנו בסטודיו!

שאלות נפוצות

אין גזרה שמתאימה לכל אחת באופן גורף, אבל אל תוותרי על החלום שלך לפני שהגעת למדידות. ההמלצה הטובה ביותר שלנו היא שתגיעי למדוד כמה וכמה סוגים של שמלות כלה נסיכותיות לפני שאת מבצעת את הבחירה הסופית. הגיעי לסטודיו עם ראש פתוח וגמישות, נסי עלייך כמה וכמה שמלות, ותאמיני לנו – כשתרגישי שזאת האחת, את כבר תדעי להרגיש את זה בעצמך.

כל אחת מהשמלות שלנו עולה 3,900 ₪. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך. נכון מהמם?

אנחנו מזמינות אותך לסטודיו שלנו בכפר סבא, עם מעל ל-100 דגמים זמינים עבורך למדידה, במגוון מידות.
אחרי שמדדת, חשבת, התלבטת, התאהבת הגיע הזמן ובחרת – מזל טוב! אנחנו לוקחות ממך מידות ויוצאות לדרך. בהמשך נקבע סדרת מדידות בהן התופרות המומחיות שלנו מבצעות תיקונים והתאמות ומוודאות שהשמלה יושבת עלייך מושלם. זהו! זכית בשמלת כלה מושלמת מהקולקציה במיוחד עבורך. השמלה נשארת אצלך וכל זה בעלות של 3,900 ₪.

אצלנו בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות בטווח מידות רחב 32-50. אמנם לא את כל השמלות יש בזמן נתון למדוד בכל מידה, אבל לכל כלה יש את מה למדוד ולראות אצלנו, תמיד. את השמלה שבחרת נוכל לתפור מאפס למידות שלך כך שהיא תמיד תשב מושלם!

חלק מה"אני מאמין" של המעצבת שלנו הוא שלכל כלה מגיע להתחתן בשמלה חדשה ונקיה שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. לכן, כל השמלות שלנו הן תמיד חדשות, והשמלה תמיד נשארת שלך.

הסטודיו שלנו נמצא ברחוב החרושת 6 כפר סבא. יש חניה פרטית (על בסיס מקום פנוי) לכלות שלנו.

נגישות

נשמח לשמוע ממך