שמלות כלה נפוחות הן הסטייל שלך?

לקראת יום החתונה שלך, את בטח חושבת לעצמך איזו שמלה תהיה הכי מתאימה לך. כן, בעולם של היום יש כל כך הרבה מגוון ואפשרויות, שלפעמים לא ברור איזו שמלה תשב עלייך בצורה הכי נוחה, הכי מחמיאה והכי יפה. מבין כל האפשרויות שעומדות בפנייך, כדאי שתכירי גם את האפשרות של שמלות כלה נפוחות. אז מה היתרון שלהן ולמה כדאי לבחור בהן? המשיכי איתנו לכל התשובות.

יום משמעותי עם שמלה משמעותית

קיימות כל מיני שמלות כלה, שכל אחת מהן מביאה איתה איזשהו חן שייחודי לה. כאשר מדברים על אחד הימים הכי מרגשים בחיים שלך, צריכה להתלוות אליו גם שמלה משמעותית שתהפוך אותך ללא פחות מנסיכה ליום אחד.

שמלות כלה נפוחות הן בדיוק השמלות שיכולות לעשות את האפקט הזה. מצד אחד הן שומרות על מראה טבעי ומתיישבות בצורה נוחה מאוד על הגוף, ומצד שני הן נותנות את אפקט הנפח על ידי בדים מסוגננים ומהממים. עם שמלות כלה נפוחות את יכולה להיות בטוחה שאף אחד לא יפספס את המראה הבלתי נשכח שלך.

שמלות כלה נפוחות הן כבדות?

בעבר על מנת ליצור שמלות כלה נפוחות, היה צורך להשתמש בבדים רבים. העומס בבדים יצר משקל כבד שאותו הכלה היתה צריכה לשאת לאורך כל היום – גם בצילומים וגם בחתונה עצמה. העניין הזה יצר חוסר נוחות גדול, ולכן כלות רבות העדיפו לוותר מראש על שמלות כלה נפוחות בעקבותיו.

לעומת זאת, היום שמלות כלה נפוחות ממש לא כוללות כמות בדים בלתי נגמרת. להיפך, היום נעשה שימוש בבדים קלים שניתן לעצב אותם בצורה שתתן את אפקט הנפיחות, אך מבלי להעמיס משקל רב על השמלה.

את יכולה לבחור לעצמך את הנפח!

כשחושבים על שמלות כלה נפוחות, אפשר לחשוב על שמלות שמשתלטות על כל החלל, אבל היום זה ממש לא עובד בצורה הזו. בעיצוב של שמלות כלה נפוחות את יכולה לבחור את רמת הנפח שאת מעוניינת בו – נפח גדול יותר או נפח קטן יותר, רק למען האפקט.

נגישות

נשמח לשמוע ממך