שמלת כלה סאטן היא קלאסיקה שלעולם לא תצא מהאופנה

אין לנו שום ספק שיצא לך לראות בעבר שמלת כלה סאטן ולפעור זוג עיניים המומות מהמראה היפהפה הזה. כן, שמלת כלה סאטן היא אחת מהשמלות האהובות ביותר בעולם החתונות, גם על כלות ישראליות וגם על כלות מסביב לעולם, ויש לכך סיבה ברורה ופשוטה – הסאטן הוא בד קלאסי, אלגנטי ושיושב בצורה סופר נוחה ומחמיאה על הגוף. כל אלו הופכים את השמלה לקלאסיקה שלא תצא מהאופנה לעולם, וגם את מוזמנת להנות מהקלאסיקה הזו ביום החתונה שלך!

שמלת כלה סאטן – היתרונות

בד הסאטן הוא בד נהדר לעבודה. בזמן עיצוב השמלה, הסאטן עומד בתור בד גמיש שניתן "לשחק" איתו ולהתאים לו עיצובים שונים – החל מהפשוטים ביותר מביניהם ועד המורכבים והסבוכים ביותר. היות והבד קל ונעים כל כך לעבודה, ניתן לעצב באמצעותו עשרות קולקציות שונות, עם מבחר דגמים אדיר שכל כלה יכולה למצוא את עצמה ביניהם.

בנוסף לכל אלו, בד הסאטן נותן מראה קלאסי ויפהפה לכל כלה, והוא שומר על לוק אלגנטי שמתאים את עצמו גם לחתונת ערב יוקרתית, וגם לחתונת צהריים בסטייל אורבני.

העלות של שמלת כלה סאטן

אם את רוצה לרכוש גם לעצמך שמלת כלה סאטן, כדאי שתדעי לקראת מה את הולכת כאן מבחינת העלויות. ובכן, יהיו סטודיואים לשמלות כלה שיציעו לך שמלת כלה סאטן במחירים מופרכים של בין 10,000 ש"ח ל-20,000 ש"ח ולפעמים אף יותר, לצד סטודיואים שבהם תוכלו למצוא שמלת כלה סאטן במחיר הוגן שלא עולה על כמה אלפי שקלים בלבד.

האיכות של שמלת כלה סאטן היא מה שבאמת משנה

לצד העלות, חשוב גם לשמור על אלמנט האיכות. אם תוציאי עשרות אלפי שקלים ותקבלי שמלה לא איכותית, את עלולה למצוא את עצמך קירחת מכל הכיוונים – גם עם השקעה כספית גבוהה מאוד, וגם עם תמורה לא מקצועית.

לעומת זאת, שמלת כלה סאטן שתרכשי אצלנו בסטודיו קלייר תביא איתה זכייה משני הכיוונים – גם מחיר של עד 4,900 ש"ח בלבד, וגם איכות חסרת פשרות על שמלה מהממת ויפהפיה. צרי איתנו קשר ונשמח להתאים לך את השמלה שלך!

נגישות

נשמח לשמוע ממך