שמלת כלה סטרפלס

שמלת כלה סטרפלס ליום המאושר בחייך

הוא אחד האלמנטים הכי אהובים בשמלות הכלה, הוא ידוע גם בבגדים אחרים כמו שמלות יום יומיות או חולצות, הוא חשוף בדיוק במידה הנכונה, והוא משדרג את הנראות החיצונית בכמה וכמה רמות. את כבר מבינה לבד על מי מדובר כאן? אם לא, תני לנו לעזור לך – הסטרפלס!

הסטרפלס הוא אלמנט אהוב במיוחד גם בעולם החתונות, ואין ספק ששמלת כלה סטרפלס כבשה את לבבותיהן של כלות רבות לאורך השנים, והיא ממשיכה כך גם היום. היום נספר לך למה שמלת כלה סטרפלס יכולה להיות הבחירה הנכונה ביותר גם בשבילך, אז קדימה – בואי נצא לדרך.

שמלת כלה סטרפלס – לחשוף, אבל לא יותר מדי

שמלות כלה הן עולם ומלואו, ואין ספק שהן יכולות להוביל למגוון רחב של סגנונות לשמלה. אם נסתכל רגע על אחד מהקריטריונים הכי בולטים בשמלה – הצד החשוף שלה, נגלה ששמלת כלה סטרפלס שומרת על גבולות גזרה נכונים: מצד אחד היא חושפת את בית החזה והכתפיים, אך מצד שני היא משאירה את כל הגוף אסוף כך שהכל נשאר במקומו, ואף איבר לא צץ משום מקום ומבלי הודעה מוקדמת.

האיזון הזה בין מחשוף מצד אחד לבין צניעות מצד שני שומר על באלאנס מושלם ומדויק, שיכול להתאים לכל כלה שאוהבת להראות את החלקים הכי נשיים ויפים בה.

תוכן עניינים

איך שמלת כלה סטרפלס יכולה להשתלב בחתונה ברבנות?

לא מעט כלות חוששות שעצם קיומו של הסטרפלס יגרום לכך שיתעוררו בעיות כאלו ואחרות מצד הצד הדתי בחתונה שלהן. אז נכון, אמנם שמלת כלה סטרפלס היא שמלה חשופה באופן יחסי, אבל יש לה פתרונות מעולים!

לצד שמלת כלה סטרפלס תוכלי תמיד לקנות גם עליונית שתוכל להסתיר את החלקים החשופים בזמן שטקס החופה יתקיים, או חלק עליון שאותו תוכלי ללבוש בזמן הטקס ולהוריד אותו אחריו, בשלב הריקודים. להכל יש פתרונות, ואם שמלת כלה סטרפלס היא מה שאת רוצה לעצמך – תוכלי בהחלט להשיג אותה.

מחכות לך בקלייר, סטודיו לשמלות כלה בכפר סבא, על מנת להתאים לך שמלת כלה סטרפלס שתתאים לך בול – מכל הבחינות!

שאלות נפוצות

בהחלט, תוכלי תמיד לקנות גם עליונית שתוכל להסתיר את החלקים החשופים בזמן שטקס החופה יתקיים, או חלק עליון שאותו תוכלי ללבוש בזמן הטקס ולהוריד אותו אחריו, בשלב הריקודים. להכל יש פתרונות, ואם שמלת כלה סטרפלס היא מה שאת רוצה לעצמך – תוכלי בהחלט להשיג אותה.

כל אחת מהשמלות שלנו עולה 3,900 ₪. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך. נכון מהמם?

אנחנו מזמינות אותך לסטודיו שלנו בכפר סבא, עם מעל ל-100 דגמים זמינים עבורך למדידה, במגוון מידות.
אחרי שמדדת, חשבת, התלבטת, התאהבת הגיע הזמן ובחרת – מזל טוב! אנחנו לוקחות ממך מידות ויוצאות לדרך. בהמשך נקבע סדרת מדידות בהן התופרות המומחיות שלנו מבצעות תיקונים והתאמות ומוודאות שהשמלה יושבת עלייך מושלם. זהו! זכית בשמלת כלה מושלמת מהקולקציה במיוחד עבורך. השמלה נשארת אצלך וכל זה בעלות של 3,900 ₪.

אצלנו בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות בטווח מידות רחב 32-50. אמנם לא את כל השמלות יש בזמן נתון למדוד בכל מידה, אבל לכל כלה יש את מה למדוד ולראות אצלנו, תמיד. את השמלה שבחרת נוכל לתפור מאפס למידות שלך כך שהיא תמיד תשב מושלם!

חלק מה"אני מאמין" של המעצבת שלנו הוא שלכל כלה מגיע להתחתן בשמלה חדשה ונקיה שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. לכן, כל השמלות שלנו הן תמיד חדשות, והשמלה תמיד נשארת שלך.

הסטודיו שלנו נמצא ברחוב החרושת 6 כפר סבא. יש חניה פרטית (על בסיס מקום פנוי) לכלות שלנו.

נגישות

נשמח לשמוע ממך