שמלת כלה- פשוטה או מפוארת?

בעידן של היום עולם החתונות הפך לאחד העולמות המפוארים, המעוצבים והמושקעים שיש בעולם. הכלות בוחרות שמלות בעשרות אלפי שקלים, האולמות מתמחרים כל מנה במאות שקלים, ולזוג הצעיר כמעט ואין ברירה להשקיע את מיטב הכספים שצבר בשנים האחרונות כדי להפיק אירוע שעומד בסטנדרטים. אולם זוגות רבים מעדיפים להתנהג בחכמה ולחסוך את הכסף, על ידי תכנון חתונה פשוטה, קלאסית ונעימה. כחלק מזה, הכלה בוחרת בחירה מושכלת של קניית שמלת כלה פשוטה, שבשביל לרכוש אותה לא תצטרך לפתוח את קופת החיסכון ולהצטער על כך.

שמלת כלה פשוטה או שמלת כלה מפוארת – מה ההבדל?

בשנים האחרונות עולם שמלות הכלה התחיל לגלוש לכיוונים עיצוביים יוקרתיים מאוד. בין שיבוץ של אבני חן ואפילו יהלומים לבין תפירות של בד נוסף מעוצב, מעצבות השמלות המפוארות מבטיחות שמלה זוהרת, נוצצת וכמובן יקרה באופן מוגזם.

שמלת כלה פשוטה לא נופלת משמלת כלה מפוארת לא ביופי, לא בעיצוב ובוודאי שלא במחיר. שמלת כלה פשוטה יכולה לעלות מחיר של 3,000 ש"ח או 4,000 ש"ח, זאת לעומת שמלת כלה מפוארת שעלותה יכולה גם להיגע ל-15,000 ש"ח. אם אתן שואלות אותנו, באירוע של בסך הכל 5 שעות שמלת כלה פשוטה היא הפתרון המושלם מכל הבחינות.

מילא המחיר, מילא העיצוב המוגזם – בואו נדבר לרגע על המשקל של השמלה

יום החתונה הוא אחד הימים המרגשים שתעברי בחייך, והוא כולל התארגנות ארוכה לאורך הבוקר, סשן צילומים נרחב במזג אוויר משתנה וכמובן האירוע עצמו. ביום ארוך כל כך, מה יותר חשוב מהנוחות שלך? שמלת כלה פשוטה שלא מכילה עודפים של בד ואבנים מבטיחה שמלה קלה שכיף ללבוש ולהתנועע בתוכה, ובוודאי לא להוסיף משקל פיזי על גופך שצריך להיות נינוח ונעים ביום הכל כך חשוב הזה.

איפה קונים שמלת כלה פשוטה?

שמלת כלה פשוטה ניתן למצוא אצל מעצבות רבות ברחבי הארץ. אם את מחפשת שמלת כלה פשוטה כדאי שתכירי את סטודיו "קלייר" בכפר סבא, שמציע שמלת כלה פשוטה בעיצובים רבים ובמחיר של עד 4,900 ש"ח בלבד. הצוות האדיב ישמח לקבל אותך בתיאום פגישה מראש. מזל טוב!

נגישות

נשמח לשמוע ממך