שמלת כלה פשוטה

ברוכה הבאה לעולם של קלייר! 

אצלנו תמצאי מגוון רחב של שמלות כלה בסגנונות שונים, גזרות מגוונות ובדים עשירים, בטווח מידות רחב (32-50).
כל אחת מהשמלות שלנו עולה 3,900 ש"ח, ויכולה להיתפר מאפס למידות הגוף שלך. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך! 

אנחנו מזמינות אותך לתאם עם סטייליסטית מהצוות שלנו פגישה שבה תוכלי למדוד, לגעת ולהתאהב.

כל מה שאת צריכה לדעת על שמלת כלה פשוטה

עומדת להתחתן בקרוב? אין ספק כי מעמד החתונה נחשב מרגש במיוחד ובין הסידורים השונים חשוב ביותר להקדיש זמן לבחירת שמלת כלה. שמלת הכלה מהווה את גולת הכותרת וכלות רבות לעתיד מתרגשות לבחור את השמלה אשר תלווה אותן ביום המיוחד שלהן.

כלות רבות מגיעות למעמד בחירת שמלת הכלה אחרי שהן מעולם לא לבשו שמלה או שהן ממעטות ללבוש שמלות בחיי היום יום שלהן, והמעמד של לבישת שמלה יוקרתית כל כך ולבנה הוא מעמד מוזר ולא טבעי עבורן. ניתן להבין את המעמד המורכב הזה, ובהתאם הוא מוכרח להיות מלווה על ידי צוות רגיש שידע להתאים בין האופי והרצונות שלך לבין השמלה שאותה תלבשי בפועל. אצלנו בקלייר תוכלי למצוא מגוון אדיר ולבחור לך שמלת כלה פשוטה שתהלום את האופי והרצון שלך בצורה המדויקת ביותר, ומבלי לגרום לך להרגיש לא בנוח ביום שבו את אמורה להיות הכי יפה וזוהרת שיש.

שמלת כלה לא חייבת להיות יקרה!

בשנים האחרונות לצד שמלות כלה יקרות ניתן לראות גם שמלות כלה פשוטות שעלותן לא יקרה במיוחד. אמנם כלה לעתיד מפנטזת על השמלה שלה תקופה ארוכה, אך היום ניתן ליהנות משמלת כלה שעלותה מסתכמת באלפי שקלים בודדים בלבד.  אם בעבר שמלת כלה יקרה הייתה מדד חשוב ביותר בטקס החתונה, הרי כיום אין זה כך וכלות רבות בוחרות דווקא ללכת על פשוט ולהתחבר לעצמן באמצעות בחירה של שמלת כלה אשר לא ממש כוללת נצנצים או פייטים אלא שמלה המדגישה את היופי הפנימי והחיצוני גם יחד.

ישנן כלות המחפשות את החיבור לקרקע והפשטות בבואן לבחור שמלת כלה. כלה אשר מחליטה ללבוש שמלה פשוטה ביום החתונה שלה בוחרת להתחבר לצד הטבעי שלה ביום המרגש ביותר בחייה. אם פעם היה מקובל לראות כלות בשמלות מפוארות הרי בשנים האחרונות ניתן לראות מגמה הפוכה המדגישה את החיבור האישי של הכלות- לא עוד שמלה נוצצת ומפוארת, אלא שמלה המאפשרת לזהות את הכלה ולהפוך אותה ליפה ומרשימה במיוחד.

תוכן עניינים

חזרה למקורות

 אם תרצו, מדובר בחזרה למקורות. כמו בכל תחום, גם בתחום שמלות כלה ניתן לראות חזרה למקורות, דבר הבא לידי ביטוי בעיצוב שמלות כאשר הדגש הוא על פשטות ויופי שאינו מנקר עיניים אלא בדיוק להפך.  שמלה הגורמת לכל הנוכחים בטקס החתונה לראות את הכלה בצורה יפה ומחמיאה ביותר.

יותר ויותר כלות מחליטות לחזור למקומות וללבוש שמלות כלה פשוטות ביום החשוב ביותר בחייהן ומעדיפות את הסגנון הנקי והפשוט על פני הסגנון הצעקני. הסגנון הפשוט והנקי יגרום לכלות להרגיש טבעיות ביום המרגש ביותר בחייהן ולא להגיש כאילו הן מחופשות לדמות אשר בינה ובינן אין קשר והכל מסכה.

כמובן ששמלת כלה פשוטה עונה בדיוק על הקריטריון הזה, משום שהיא שומרת על קו נקי, פשוט ולא כזה שמציב בפנייך אי נוחות מסוימת. לצד זה, חשוב לציין ששמלת כלה פשוטה אינה שמלת כלה לא יפה או לא מכובדת מספיק, להיפך – לפעמים ככל שהיא פשוטה יותר ככה היא שומרת על אלגנטיות גדולה יותר, והדבר ניכר ברגע האמת – ברגע שבו תקבלי את השמלה לידייך.

המאפיינים של שמלת כלה פשוטה

שמלת כלה פשוטה מתאפיינת בכל מיני אלמנטים פשוטים שמאפשרים גמישות גדולה בזמן העבודה, הייצור והתפירה. בין היתר, שמלת כלה פשוטה תתבסס על בדים קלים ונעימים, שיאפשרו עיצובים מופלאים לשמלות יפהפיות שמתלבשות בצורה המושלמת ביותר על הגוף כדי להפוך אותך לכלה פשוט מושלמת.

עיצוב שמלת כלה פשוטה

עיצוב שמלת כלה פשוטה מתחיל בעיצוב לא מפואר יתר על המידה אלא שמלה קלה העשויה מבדים רכים אשר משתלבים בצורה מושלמת ולא שמלה הכוללת עיטורים רבים ככל הניתן אלא רק שמלה אשר מדגישה את מה שצריך ומאפשרת לכלה להרגיש בנוח ביום החתונה שלה.

מחיר של שמלת כלה

מבין השיקולים השונים לבחירת שמלת כלה נדמה כי כלות רבות כוללות גם את המחיר. בשנים האחרונות ניתן לראות לא מעט שמלות במחירים גבוהים ועוד לא הזכרנו את התכשיטים. כאשר מדובר על שמלת כלה פשוטה, אין כך הדבר. מדובר בחומרי גלם פשוטים למדי והמחיר אינו מזנק לשמים.

מגמה הולכת ותופסת תאוצה

כיום ניתן לראות לא מעט מעצבים אשר בוחרים לעצב שמלות כלה פשוטות ולשים את הפשטות במרכז הבמה. המחיר הנמוך אינו מוריד מהכובד של השמלות והן נראות מכובדות וחגיגיות כמו שמלה שעלותה יקרה. מה ההבדל? ההבדל היחידי הוא שאותן שמלות אינן מייצרות חור בכיס. חלק מהשמלות כוללות עיטורים יפים או גזרות מדויקות ושמלה אחת יותר יפה מהשנייה. אין ספק כי זוהי השעה היפה ביותר של הכלה אשר תצעד לעבר החופה ביום החשוב ביותר בחייה כאשר היא לובשת שמלה יפה.

אצלנו תמצאו את השמלות המרשימות ביותר

אם אתם מחפשת שמלת כלה פשוטה, הרי אצלנו תמצאי את מיטב שמלות הכלה וביניהן גם שמלת כלה פשוטה. בדיוק בשביל זה אנחנו כאן עבורך.  מיטב המעצבים שלנו אחראים על עיצוב שמלות כלה פשוטות אשר מותירות לא מעט התרגשות ויופי בקרב הכלות לעתיד.

"את ההשראה שלי אני שואבת מהחיים, ממקומות מרגשים וממה שעושה לי טוב על הלב.
זה יכול להיות גשר מושלם מעל תעלה בונציה, פרפרים מול השמש בפארק הירקון או אפילו קפה של בוקר כשהילדה שלי ישנה אצלי בידיים"

- קלייר -

למה כדאי לך לרכוש שמלת כלה פשוטה

 אם את עדיין מחפשת את שמלת הכלה המתאימה לך ביותר נציין כי ישנן לא מעט סיבות לרכוש שמלת כלה פשוטה. הסיבה המרכזית היא כי את הכוכבת של האירוע ובתור הכוכבת לעתיד את צריכה להיראות לא כמו כולן.  ישנן לא מעט נשים מפורסמות אשר החליטו לא להיכנע למגמה של שמלת כלה יוקרתית ודווקא בחרו להינשא בשמלת כלה פשוטה- עיצוב יפה וקלאסי אשר יאפשר להן להרגיש בנוח ביום החשוב ביותר בחייהן.  כל כלה לעתיד אשר מגיעה למעצב של שמלת כלה מבקשת להרגיש בנוח ביום המיוחד עבורה וגם להרגיש אחרת.

אין ספק כי מדובר בגישה מעניינת במיוחד- מי אמר שכדאי לצעוד לעבור החופה בשמלה יקרה כמו כולן? אולי דווקא כדאי לבחור את מה שמתאים ביותר עבורך. נראה כי כאשר זה קשור לשמלת כלה, חשוב מאד להיות קשובה לעצמך ולדעת בדיוק כיצד יש לנהוג רגע לפני שאת צועדת לחופה. שמלת כלה פשוטה תכלול אמירה מעניינת וחדשנית.

ליהנות ממחיר נוח לצד עיצוב קלאסי

אין ספק כי כאשר את בוחרת ללבוש שמלת כלה פשוטה את שמה בצד את כל מה שאומרים על עיצוב פשוט ומחליטה ללכת עם האמת שלך.  מכאן, את נהנית מעיצוב פשוט ונוח וגם ממחיר נהדר אשר יגרום לך להרגיש נפלאה.  אין ספק כי כאשר את בוחרת שמלה אמיתית המחמיאה לגוף שלך ואיתה את מרגישה בנוח כל ההכנות לקראת החתונה נראות אחרת לגמרי. אם נדמה לך כי שמלת כלה פשוטה לא יכול להיות שמלה סקסית, הרי כאן מדובר בטעות- המעצבים שלנו יעמדו לרשותך ויעצבו לך את שמלת הכלה היפה ביותר אשר ראית.

 הפשטות לא באה על חשבון האופנה

חשוב להדגיש כי הפשטות לא באה על חשבון האופנה. המשמעות היא כי על מנת ליהנות משלמת כלה מושלמת, את יכולה ליהנות גם משמלה אופנתית אשר תעניק לך לא מעט נקודות אצל האורחים.  השמלות של המעצבים שלנו מעוצבות בסגנון אופנתי בהתאם לטעמה של הכלה לעתיד.  חשוב לנו להדגיש כי למרות הכותרת שמלת כלה פשוטה, אין ספק כי גם הפשוט ימשיך להיות באופנה שנים רבות לצד השמלה היוקרתית ויאפשר לכלות לעתיד להתחבר לצדדים אחרים שלהן רגע לפני הכניסה לחופה.

מוזמנת לפגישה אישית

על מנת לבחור את שמלת הכלה המתאימה ביותר, אנחנו מזמינים אותך לפגישה אישית עם צוות המעצבים שלנו.אין ספק כי שמלת הכלה המהווה את גולת הכותרת בטקס החתונה ולכן חשוב ביותר לוודא כי תבחרי את השמלה המתאימה לך ביותר. נשמח להציג לך את האופציות ולשמור על קו מחשבה פתוח.

 

שאלות נפוצות

לגמרי לא! פשוט לא שווה זול. יש מי שהסגנון האישי שלהן גם ביום יום הוא סולידי ופשוט והן לא רוצות להתלבש ביום החתונה שלהן כמו מישהי שהן לא. 

בכל מקרה, גם לחובבות השמלות הפשוטות אנחנו נגרום להרגיש הכי מיוחדות בעולם!

אנחנו מזמינות אותך לסטודיו שלנו בכפר סבא, עם מעל ל-100 דגמים זמינים עבורך למדידה, במגוון מידות.
אחרי שמדדת, חשבת, התלבטת, התאהבת הגיע הזמן ובחרת – מזל טוב! אנחנו לוקחות ממך מידות ויוצאות לדרך. בהמשך נקבע סדרת מדידות בהן התופרות המומחיות שלנו מבצעות תיקונים והתאמות ומוודאות שהשמלה יושבת עלייך מושלם. זהו! זכית בשמלת כלה מושלמת מהקולקציה במיוחד עבורך. השמלה נשארת אצלך וכל זה בעלות של 3,900 ₪.

חלק מה"אני מאמין" של המעצבת שלנו הוא שלכל כלה מגיע להתחתן בשמלה חדשה ונקיה שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. לכן, כל השמלות שלנו הן תמיד חדשות, והשמלה תמיד נשארת שלך.

כל אחת מהשמלות שלנו עולה 3,900 ₪. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך. נכון מהמם?

 

אצלנו בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות בטווח מידות רחב 32-50. אמנם לא את כל השמלות יש בזמן נתון למדוד בכל מידה, אבל לכל כלה יש את מה למדוד ולראות אצלנו, תמיד. את השמלה שבחרת נוכל לתפור מאפס למידות שלך כך שהיא תמיד תשב מושלם!

הסטודיו שלנו נמצא ברחוב החרושת 6 כפר סבא. יש חניה פרטית (על בסיס מקום פנוי) לכלות שלנו.

נגישות

נשמח לשמוע ממך