3 טעויות שאסור לעשות בבחירת שמלה

בחירת שמלת כלה היא רגע משמעותי עבור כל בחורה ובחורה שעומדת לפני חתונה ונשואין. זה עשוי להישמע שטחי אבל באמת בסופו של יום הכלה רוצה לראות במיטבה ואין כמו שמלת כלה שמתאימה למידות ומחמיאה. אבל לא מעט קורים מקרים בהן אנו מסתכלות לאחור על הרגע המיוחד והמיוחל ולא נזכרות לטובה בשמלת כלה שלבשנו ולכן כתבנו לכן טקסט קצר על טעויות שאסור לעשות בבחירת שמלה.

אז אילו טעויות יכולות לקרות בבחירת שמלה?

  1. הקשבה לאחרים – בנות אתן יודעות מה אתן רוצות ולא מעט פעמים דמיינתם איך אתן רוצות להיות לבושות ביום חתונתכן ולכן הקשיבו לליבכן. זה מאוד מפתה להקשיב לאחרים ולכל אחד ואחת יש את הדעה שהם מחזיקים ולכן ריבוי דעות עשוי להרוס במקום להועיל. הטיפ החשוב ביותר שאנו יכולות לתת לכן, תקשיבו למה שהלב שלכן אומר ורוצה.
  2. תחושה מיותרת של נדנוד – לפעמים אנו בתחושה שהרצונות שלנו והשינויים שאנו רוצות לבצע בשמלה הן סוג של נדנוד עבור המוכרת, אל תחששו לנדנד בסופו של יום אתן אלה שתלבשו את השמלה ואתן צריכות לדאוג איך אתן תראו בה. זה יכול לבוא על חשבון המוכרת או מעצבת השמלות אבל תזכרו שבסופו של דבר ובמיוחד במקרה הזה הלקוח תמיד צודק ואתן רוצות שהיום הזה והשמלה שבחרתן לא יהיה פחות ממושלם.
  3. עצלנות – לכו לכמה מדידות שצריך, אל תתעצלו. הגוף שלנו עשוי להשתנות גם בכמה חודשים והמידות שאתן נמדדתן בבחירת השמלה והמידות שלכן בלקיחת השמלה יכולות להיות שונות ולכן אל תהיו עצלניות, לכו למדוד את השמלה כמה פעמים שצריך. זה לגמרי מתקשר גם לנושא של תחושת הנדנוד שמגיעה עם הרצון למדוד, תבינו שהמוכרות רוצות באמת לרצות אתכן ושתצאו מהחנות עם חיוך.

כפי שראיתן יש לא מעט טעויות שניתן לעשות, טעויות אלה נפוצות מאוד ויכולות לתת לנו בסופו של יום תחושה מאוד לא נעימה. הזיכרונות שלנו זה איך שאנו מייצרים אותן לכן שימו לב שאתן באמת קשובות לעצמכן ולבחירות שלכן וכמובן – לבחור במעצבת שמלות כלה שתלווה אתכן לאורך התהליך.

נגישות

נשמח לשמוע ממך