3 יתרונות מפתיעים בשמלות כלה נפוחות

שמלות כלה מגיעות בכל מיני צורות, גזרות ואפילו צבעים לפעמים השמלות כלה מתוכננות לפי הטרנדים הקיימים בעונה ולפעמים קיימות שמלות שהן תקפות לכל שנה ולכל עונה. אחת מהגזרות היותר נפוצות שאין לה תאריך תפוגה היא הגזרה של שמלות כלה נפוחות. מה זה אומר שמלה כלה נפוחה?

אז נכון שאנו כבר לא חיים במאה ה-19 ואין לנו שום ברזלים מתחת לשמלה בשביל להוסיף לנפח של השמלה אבל היום שמלות נפוחות הן לא פחות באופנה מפעם, רק עשויות בצורה אחרת.

ממה עשויות שמלות כלה נפוחות?

אחד הדברים שנותנים הכי הרבה נפח לשמלת כלה היא בד בשם תול. התול של השמלה הוא לא בד נושם או ישר ולכן הוא מאפשר לשמלה להיות נפוחה, ככל שתשימו יותר תול בשמלה ככה השמלה תהיה נפוחה יותר. בנוסף שיטות מסוימות של תפירה מעניקות נפח לשמלת הכלה לפעמים גם ללא השימוש בתול כלל.

3 יתרונות מפתיעים בשמלות כלה נפוחות:

  • אפקט הוואו – שמלות כלה נפוחות נותנות לכלה את התחושה הממלכתית ואפקט הוואו. מאוד קשה להישאר אדישים למראה שמלה כזאת ובכך את יכולה להיות בטוחה שאת היחידה שתלבשי שמלה נפוחה ותהיי מיוחדת מעל כולן.
  • 2 סוגים של מראה – קיימות שמלות נפחות שיכולות להיות ורסטיליות ולשנות הגזרה שלהן בהוספה והורדה של בד. כך תוכלי לקבל 2 לוקים מיוחדים בשמלה אחת עם שינוי קל של השמלה.
  • זה מרזה– השמלה גם ככה נפוחה ויהיה קשה מאוד להבחין מי את בתוך השמלה ככה, תוכלי להרגיש יותר ביטחון להסתובב עם השמלה מאשר עם שמלה צמודה שמבליטה כל צד וצד שקיים בך.

לסיכום, שמלות כלה נפוחות הן שמלות מיוחדות מאוד שנותנות לנו קצת טעם של מלכותיות ושל פעם. עם שמלה מהסוג הזה תוכלי להרגיש הכי מיוחדת בחתונה, אלגנטית ויפה. בנוסף ככל הנראה תוכלי להרגיש גם יותר בנוח עם הגוף שלך כשאת מסתובבת עם השמלה הזאת. וכמו שציינו כבר מקודם תוכלי לבקש מהמעצבת שמלה בסגנון כפול כך שתוכלי להנות מ2 העולמות.

נגישות

נשמח לשמוע ממך