3 מאפיינים לשמלות בוהו

יום החתונה שלכן הוא אחד הימים הכי מאושרים בחיים. בהתאם, תצטרכו לחשוב היטב איזו שמלה הכי תתאים לכן לאותו היום. בשנת 2020 קיימים המון דגמים של שמלות כלה, כאשר מהסגנונות הבולטים ביותר הוא שמלות בוהו שיק. יש 3 מאפיינים לשמלות בוהו שיק שהם בולטים יותר מהיתר, ואנחנו כאן בשביל למנות אותם ולעזור לכן להכיר את הסגנון הייחודי הזה.

קלילות היא מילת המפתח

שמלות כלה מגיעות בכל מיני עיצובים, והעיצובים הקלאסיים יותר משלבים בדרך כלל בדים כבדים יותר ו"סמיכים" יותר. שמלות כלה קלאסיות פחות מאפשרות אוורור, והן מעוצבות ככה שהגוף שלכן אסוף בתוכן בצורה מוחלטת.

לעומת זאת, כשמדברים על שמלות בוהו שיק מדברים על שמלות הרבה יותר קלילות, פתוחות ומשוחררות, עם בדים קלים עם הגוף ועם פתחים קטנים ומעוצבים על גבי השרוולים והחצאית עצמה. כל אלו במטרה שתוכלו להרגיש נינוחות וקלילות ביום שגם ככה עמוס בלחצים.

מחפשות הרגשה של חופש? שמלות בוהו שיק הן בדיוק בשבילכן

תודות לבדים הקלילים, שמלות בוהו שיק הן מספר אחת בלשדר הרגשה קלילה וחופשית, תנועה שאינה מוגבלת ועיצובים ייחודיים שמשדרים כיף טהור. שמלות בוהו שיק מזכירות בסגנון העיצוב שלהן אלמנטים של חופש כמו שרוולים ארוכים ופתוחים, חצאית שאינה נצמדת אל הגוף, תחרות נשפכות וחוטים מהממים, וניתן לשלב אותן כמובן גם עם פתחים מהממים בגב והינומות מהממות.

שמלות בוהו שיק – מטשטשות את צורת הגוף

אחד הפחדים היותר גדולים והיותר לגיטימיים של כלות הוא ששמלת הכלה שהן יבחרו לא תצליח להבליט את האיזורים המחמיאים בגוף, אלא להיפך – היא תתיישב על החלקים הפחות מחמיאים ותבליט דווקא אותם. שמלות בוהו שיק, בגלל העיצוב המשוחרר והנעים, מאפשרות לבד לעמוד כיחידה נפרדת לגוף, להבדיל מהמון שמלות שדווקא נצמדות ומדגישות יתר על המידה את מה שלא צריך.

איפה קונים שמלות בוהו שיק?

עם כל היתרונות הברורים האלו שמשלבים בתוכם גם עיצוב מהמם וגם נוחות מקסימלית, שמלות בוהו שיק הן הבחירה המושלמת עבורכן. אתן מוזמנות להציץ באתר האינטרנט של סטודיו קלייר שמלות כלה ולהתרשם מקולקציית שמלות בוהו המהממת. שיהיה במזל טוב!

נגישות

נשמח לשמוע ממך