מחיר שמלת כלה

מחיר שמלת כלה – כל מה שחשוב שתדעי

אחד הנושאים הכי מדוברים היום הוא הנושא של מחיר שמלת כלה. כלות רבות מגיעות אל בחירת השמלה שלהן כשהן לא בטוחות למה לצפות ועם איזה תקציב כדאי להן להיערך, ואין ספק שאחד הדברים שהכי חשוב לעשות הוא סדר בעניין. על מנת שתוכלי גם את להגיע מוכנה אל רגע הבחירה של שמלת הכלה שלך, החלטנו לספר לך קצת יותר על מחיר שמלת כלה, ותאמיני או לא – את עומדת לצאת מכאן מופתעת מאוד.

מחיר שמלת כלה – תקציבי ענק? תשכחי מזה

יש מעין מיתוס סביב הנושא של מחיר שמלת כלה. על פי המיתוס הזה, מחיר שמלת כלה בהכרח יביא איתו מספר שמורכב מ-5 ספרות, כך שבהתאם לו את יכולה לשכוח לגמרי משמלות שמחירן נמוך יותר מ-10,000 ש"ח. את המיתוס הזה בדיוק אנחנו שמחות לנפץ לך היום.

מחיר שמלת כלה בהחלט יכול לכלול גם 4 ספרות בלבד, ולא – אנחנו לא מדברות כאן על 9,999 ש"ח. מחיר שמלת כלה יכול לנוע בקלות גם בין 2,500 ש"ח ל-4,000 ש"ח בלבד, ובתמורה יביא איתו שמלה נוחה, יפה ומעוצבת.

תוכן עניינים

האם מחיר נמוך יעיד על איכות ירודה של שמלה?

השאלה הזו היא בהחלט שאלה הגיונית, אולם התשובה לה צריכה להיות ברורה ביותר – ממש לא! הרבה פעמים מחיר שמלת כלה גבוה יאכזב ויביא איתו איכות ירודה ביותר של השמלה, לעומת מחיר שמלת כלה נמוך שהתוצר ממנו יהיה לא פחות ממושלם. הכל תלוי בסטודיו שבו תבחרי לרכוש את שמלת הכלה שלך, שכן אם הוא סטודיו מקצועי, מומלץ וותיק בתחום, סביר להניח שגם איכות השמלות שלו תהיה בהתאם.

קלייר – לשמלת כלה עם מחיר שפוי ואיכות מירבית

אנחנו בסטודיו קלייר לשמלות כלה מקפידות על הרמות הגבוהות ביותר של שמלות. אצלנו תוכלי למצוא מגוון אדיר של שמלות במגוון סגנונות, במחיר שלא עולה על 3,900 ש"ח בלבד! הסטודיו שלנו הוא פורץ דרך בכל הנוגע למחיר שמלת כלה, ובשילוב עם שירות מעולה ויחס אישי לכל כלה וכלה, אנחנו מבטיחות לך שגם את בדרך להיות הכי מרוצה שבעולם. נתראה בקרוב!

שאלות נפוצות

התשובה היא חד משמעית: לא! הרבה פעמים מחיר שמלת כלה גבוה יאכזב ויביא איתו איכות ירודה ביותר של השמלה, לעומת מחיר שמלת כלה נמוך שהתוצר ממנו יהיה לא פחות ממושלם. הכל תלוי בסטודיו שבו תבחרי לרכוש את שמלת הכלה שלך, שכן אם הוא סטודיו מקצועי, מומלץ וותיק בתחום, סביר להניח שגם איכות השמלות שלו תהיה בהתאם.

כל אחת מהשמלות שלנו עולה 3,900 ₪. המחיר כולל בדים, תפירה, תיקונים והתאמות והשמלה נשארת שלך. נכון מהמם?

אנחנו מזמינות אותך לסטודיו שלנו בכפר סבא, עם מעל ל-100 דגמים זמינים עבורך למדידה, במגוון מידות.
אחרי שמדדת, חשבת, התלבטת, התאהבת הגיע הזמן ובחרת – מזל טוב! אנחנו לוקחות ממך מידות ויוצאות לדרך. בהמשך נקבע סדרת מדידות בהן התופרות המומחיות שלנו מבצעות תיקונים והתאמות ומוודאות שהשמלה יושבת עלייך מושלם. זהו! זכית בשמלת כלה מושלמת מהקולקציה במיוחד עבורך. השמלה נשארת אצלך וכל זה בעלות של 3,900 ₪.

אצלנו בסטודיו תוכלי למצוא מגוון רחב של שמלות בטווח מידות רחב 32-50. אמנם לא את כל השמלות יש בזמן נתון למדוד בכל מידה, אבל לכל כלה יש את מה למדוד ולראות אצלנו, תמיד. את השמלה שבחרת נוכל לתפור מאפס למידות שלך כך שהיא תמיד תשב מושלם!

חלק מה"אני מאמין" של המעצבת שלנו הוא שלכל כלה מגיע להתחתן בשמלה חדשה ונקיה שלא הייתה אצל כלה אחרת לפניה. לכן, כל השמלות שלנו הן תמיד חדשות, והשמלה תמיד נשארת שלך.

הסטודיו שלנו נמצא ברחוב החרושת 6 כפר סבא. יש חניה פרטית (על בסיס מקום פנוי) לכלות שלנו.

נגישות

נשמח לשמוע ממך